Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek hogy esik ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek hogy esik ha egy pasi a külső alapján itél meg titeket?

Figyelt kérdés
szerintem a belső fontosabb
2022. aug. 4. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem mindenki valamennyire megiteli azt a nemet külsőre, amelyikhez vonzódik. Aztán persze megismered őket, és ez sokat változtathat, de emberek vagyunk és ez van először szem előtt.
2022. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Hogy érted pontosan, hogy külső alapján ítél meg? Pl. ha nyáron szellősebben öltözködök, akkor riboszómának néz, erre gondolsz?
2022. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Már nem esik rosszul, a külsőm alapján a fiúk 99%a nem jönne össze velem. Ígyis elégszer megkaptam azt, hogy csúnya vagyok, nem vagyok hajlandó többet a köpködőkkel foglalkozni, nem félek egyedül lenni, szóval megvagyok :)
2022. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
#3 Király vagy. ;)
2022. aug. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem esik jól, ha előnyösen ítél, ha nem. Természetesen szeretem, ha tetszik az embereknek, amit látnak, de én magamnak tetszek, és ez a lényeg. De hogy ez alapján akárhogy is ítéljen, abból nem kérek.
2022. aug. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Nekem egyáltalán nem esik jól, ha valaki a külsőmről ítél. Tudom, hogy az az első dolog, amit az ember meglát, később pedig megismerkedik. Viszont ha még mindig a külsőmről ítél, akkor már baj van.

Volt egy barátom (barátilag), aki megkérdezte h miért olyan amilyen a mellem. Azóta lenézek rá. Már bocs, de ilyet nem mondunk.

2022. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Van ez a mondás, miszerint a külső megfog, a belső megtart. Szóval a külsőről itélik meg, hogy egyáltalán nézel olyan jól ki, hogy összejöjjenek e veled. Szóval nem baj ha külsőről itélnek meg szerintem. 19/L
2022. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem csak az felelőtlenség, ha személyiségre próbál valaki következtetni egy kinézetből.
2022. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Én is úgy itélem meg a pasikat.
2022. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!