Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A külsőm alapján hogy ítélnéte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külsőm alapján hogy ítélnétek meg? Lenne esélyem egy fiúnál? Nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Sziasztok,csak kíváncsi lennék ,hogy ti hogy gondoljátok..Eltudnátok fogadni,vagy van bennem hiba? Nektek milyen lányok jönnek be? A rendes válaszoktak köszönöm:)

Tehát 45 kg vagyok,155 cm, barna hosszú hajú, zöld szemű,vékony sportos testalkatom van,,nincsenek túl nagy melleim és nem sminkelem magam



2016. máj. 12. 22:28
 1/7 eznemlényeges ***** válasza:
100%
Kép nélkül az egész semmit sem ér.
2016. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Képet
2016. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tölts fel az arcodról egy képet, és többet tudunk mondani.
2016. máj. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg küldd privátban, úgy nem futsz bele ismerősbe.


Amúgy hány éves vagy?

2016. máj. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

igen, külsőt képen kellene látnunk


És ami még nagyon fontos vonzalom kialakulásánál, az a kommunikáció

Tehát jellemezd magad ebből a szempontból is. Főleg testbeszéd.

Ami testbeszédben nagyon megjelenik már első pillantásra, az a személyiséged (extrovertált-introvertált) és az önbizalmad. nameg a pillanatnyi hangulatod

2016. máj. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Firedoom ***** válasza:

Ezek alapján szep es jo, de nem vagyok latnok.

Kep nelkul hogyan velemenyezzuk a kulsod?

2016. máj. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát a szemed színe nagyon szép :D A magasságod számomra vonzó és hát, ha már átlagos arccal rendelkezzel, akkor igen miért ne?

Nekem az alacsony vörös hajú lányok jönnek be, de ez mind lényegtelen, mert hát ránézek valakire és eltudom dönteni, hogy igen ő tetszik nekem..

17F

2016. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!