Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "démonizáljuk" a tini...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "démonizáljuk" a tini fiúkat?

Figyelt kérdés
Mindig olvasom itt a kérdéseket, hogy: "jaj, a 15 éves lányom összejött egy 17 évessel, úgy féltem", vagy "jaj, a 16 éves lányomnak (16 éves) barátja lett, úgy féltem a fiútól". És ha esetleg szexelnek is, mindig a fiú a hibás, hogy megdugta a lányukat, a csaj biztos nem akarta, csak a fiú érzelmi zsarolással ráerőltette. Nem eszükbe néha az embereknek, hogy esetleg a fiú aszex, nem kívánja a szexuális együttlétet, esetleg a lány zsarolja érzelmileg a srácot, viszi bele olyanokba, amikbe nem kéne (pl bulik, pia, stb). Ahogy itt olvasom a kérdéseket, vannak itt az angyali lányok, és az ördögi fiúk, átmenet nincs. Miért?

2022. aug. 6. 14:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az ellenkezőjét kezdem látni a dolgoknak. Egy olyan tendencia van kialakulóban, hogy a fiúk megtalálták a boldogság forrását már más dolgokban. Játék, foci, rollerezés, gang-elés, stb. Egy férfi mindig jobban rá tud függeni egy dologra, mint egy nő. Ez előny, és hátrány is. És egyre több tinédzser fiú szarik már a lányokra, a lányok viszont úgy nem tudják lekötni magukat például játékokkal, mint a fiúk, így ők jobban unatkoznak. Már azt is ki merném jelenteni, hogy több lány vágyik fiúra tinédzser korban, mint fordítva. Ezért van az, hogy gyakran már a lányok kezdeményeznek. Egyébként meg nem tudom, miért tiltják még mindig az ilyen kapcsolatokat, meg tabuként kezelik. Így is fogy a népesség. Egyre kevesebb a gyerekvállalás. Miért gyomlálják még azt, ami eleve is alig terem már?
2022. dec. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 NTBS ***** válasza:
Azért a fiúk is sokat tesznek ezért a képért.
2022. dec. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!