Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek vele beszélgetést?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek vele beszélgetést?

Figyelt kérdés

Van egy lány a táborban aki nagyon jó fejnek tünik de mindig egy másik lánnyal van és fogalmam sincs hogy kezdjek így vele beszélgetést.


Plusz az egyik osztálytársam is ott van akkivel így most jóba vagyok és őt se hagyhatom ott egyedül hogy "hello én mentem hozzájuk beszélgetni"



2022. aug. 9. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bármilyen tábor is legyen, biztos vannak programok amiken könnyen közel kerülhetsz hozzá és még témát is szolgáltat. Nem fogja zavarni hogy hozzászólsz, elvégre el se jött volna egy ilyenre ha olyan zárkózott lenne. Az osztálytársad meg mehet veled.
2022. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg elsőnek is szerintem hogy van e kedve mondjuk később sétálni veled vagy beszélgetni mert szeretnéd jobban megismerni

Ha igen megbeszéltek egy későbbi idöpontot akár a barátodnak szósz

És senkinek nem kellemetlen majd addig elfoglalja magát

2022. aug. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat cska az a baj hogy mindig egy lánnyal beszél és így esélytelen vele beszélni
2022. aug. 9. 20:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda hozzájuk, nem hinném hogy számít hogy ottvan vele az a lány is..

Ha pedig bunkón elküld hogy fenszizzen a barinője előtt akkor hidd el nem vesztettél semmit..

2022. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válszt!

Még egy kérdés mit mondjak amikor odamegyek

2022. aug. 9. 21:20
 6/11 anonim ***** válasza:

Pl

“Sziasztok”

Visszaköszönnek..

Odafordulsz a lányhoz

“Tudom hogy nem ismerjük egymást, nagyon szép lánynak gondollak, esetleg lenne kedved eljönni velem egy sétára, beszélgetni, hogy jobban megismerhesselek?”

2022. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha elmegy akkor igazából sinen van a dolog bármi jó kisülhet.


Ha visszautasit akkor pedig csak annyit mondj hogy “rendben, bocsanat hogy megzavartalak titeket”

De ne flegman mondd, igy lehet meg kesobb meg is gondolja magat ha azt szuri le belole hogy milyen intelligens vagy!

2022. aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Juj nagyon köszi:)
2022. aug. 9. 21:29
 9/11 anonim ***** válasza:

A lanyok szeretik ha egy fiu bator

Mondom ezt lanykent!

Ha ramenos az normalis lanyoknal nem jon be!

Csak legyel magabiztos es kedves ennyi szamit!

Ha normalisan van osszerakva es tetszel neki akkor hasonloan fog reagalni!


Ha elkuld sem szabad bunkonak lenni mert vannak lanyok akik utana meggondoljak magukat es sok fiu elkoveti azt a hibat ha egy lany visszautasitja elkezd flegmazni meg minden jelzovel jellemezni a lanyt! Ez nagy hiba!

2022. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Menj oda a haveroddal együtt, köszönjetek nekik és mutatkozzatok be. Aztán ők is bemutatkoznak, megkérdezhetitek őket, hogy honnan jöttek, voltak-e valahol a nyáron stb.

Nem olyan rég voltam én is táborban, mi így ismerkedtünk meg mindenkivel (mondjuk én lány vagyok), meg voltak kirakva társasjátékok, úgyhogy odamentünk valakikhez hogy van-e kedvük játszani/mi beszállhatunk-e egy kezdődő játékba. Nem olyan nehéz, csak fel kell találni magatokat. Ha már elkezdtetek beszélgetni utána elhívhatod később sétálni stb.

2022. aug. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!