Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el beszélni vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el beszélni vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác , egy suliba járunk! Amint kiderítettem 1 év sincs közöttünk! És hát mindig szembe nézünk és olyankor valami furcsa dolgot érzek ...hirtelen boldog vagyok és jól érzem magam! Viszont ha nem látom mintha hiányozna valami..lehet ez gáz! Na de az lenne a lényeg hogy sem ő nem lép , sem én és félek hogy elveszítem! Hogyan kezdhetnék el vele beszélgetni! NEM FACEBOOKON!

16/L



2019. dec. 14. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer menj oda hozzá, és kérdezz valamit tőle, például, hogy mennyi az idő.

Aztán a többi alakul majd magától, ha tetszel a srácnak, akkor ezután ő is lépni fog valamit. :)

2019. dec. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a segítséget!😊
2019. dec. 14. 08:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nem is a tiéd akkor nem veszithetsz semmit...
2019. dec. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez bunkó volt , de sajnos igaz...🥺😒
2019. dec. 15. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!