Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt lány osztálytársam ezért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt lány osztálytársam ezért lehet most ennyire elzárkózva?

Figyelt kérdés

Hosszú történet de leírom:


Egyik volt gimis lány osztálytársamnak egy laptopot javítottam, majd amint rákérdeztem hogy működik-e és normális keretek között beszélgettünk néhány sort, egyszer csak hirtelen le lettem tiltva, hívtam is, de rám nyomta a telefont.

Van egy közel másfél éves kapcsolata, ahol a fiú eléggé beteges féltékeny, ebből kifolyólag is lettem tiltva (megjegyzem rajtam kívül még más fiúk is!).

Tavaly is volt már ilyen, akkor egy telefon kijelző csere egyeztetése szakadt félbe emiatt...


Hozzáteszem, próbálták már megbeszélni a dolgokat, ami egy darabig jól is jött, de most úgy tűnik ismét kezdődik (vagyis inkább folytatódik) elölről.


A lány egyébként mindig számít rám ilyesmiben, jóban vagyunk, nincs több köztünk ölelésnél és baráti jellegű arcra puszinál.

Jóban vagyok a szüleivel és a tesójával is. Így hát rákérdeztem az édesanyjánál, hogy mi lehet a gond. Nem szokott beleszólni a lánya dolgaiba, de rajta keresztül üzent a lány hogy nem haragszik rám (először azt hittem).

Nem sokkal később pedig anyuka írt hogy a lány azt kéri, most mindenki hagyja békén egy kis időre, de még nekik szülőknek sem hajlandó beszélni a problémáiról.


Igen, tudom, ő gondjuk, oldják meg, viszont kellemetlenül érzem magam hogy egy ilyen helyzetbe belesodródok.

Barátként is megérint személyesen hogy mi lehet a lánnyal most...

Közben ugyanúgy élem az életem mint eddig, csak sajnos nem túl jó ezt látni...


Természetesen minden további nélkül tiszteletben tartom a kérését, viszont van egy sejtésem hogy most ez állhat a háttérben és néha nem igazán hagy nyugodni a dolog...


Szerintetek is ez lehet a probléma?


Előre is köszönöm a választ!



2022. aug. 9. 20:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Ja. Igen. Ez van.
2022. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak remélni tudom hogy hamarosan megnyugszik...
2022. aug. 9. 20:29
 3/16 A kérdező kommentje:
Az időre bízom az ilyesmit hogy megoldja... mást nem lehet tenni.
2022. aug. 9. 20:29
 4/16 A kérdező kommentje:

Hibásnak ebben nem érzem magam, mivel egyrészt nekem nem célom tönkretenni sem az ő sem pedig más kapcsolatát, másrészt pedig a lány megkért egy ilyen szívességre amit én teljesítettem, de sosem kavartunk.

Ennek ellenére viszont mégis bűntudatot kelt bennem a dolog és kissé félek attól hogy szakítás lesz a vége...

Eléggé fontos nekem a lány ahhoz hogy még engem is megviseljen a sorsa. A gimi idején is volt hogy egyesek szekálták őt, ami nekem is nagyon rosszul esett.

2022. aug. 9. 21:14
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyit üzenj meg neki, hogy "Ha segítség kell, csak szólj!". Így te mindent megtettél érte és csak rajta múlik, hogy kér-e tőled segítséget.
2022. aug. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jövő héten vagy utána egyébként is kapok a lány apjától egy telefont javításra, vele próbálok beszélni majd ez ügyben, hátha fel tudjuk innen hívni őt hogy rendezzük a dolgokat.
2022. aug. 10. 11:52
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos nem csinálnék meg neki ezek után semmit, majd megcsinálja a "kedves" barátja.
2022. aug. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten megértem ha félti a kapcsolatát, mert legalább van benne annyi hogy dolgozik rajta, de itt sajnos csak ő az aki tesz érte valamit... a csávó meg nem is hajlandó változtatni.
2022. aug. 10. 17:37
 9/16 A kérdező kommentje:
Lenne még egyébként továbbra is az a kijelző cserés telefon + egy TV is, viszont most más dolgok is közbeszólnak amik miatt még mást sem tudnék vállalni, nemcsak ezeket. Ezt tisztáztuk, a lány egyébként nagyon megértő, így ezt sem esett nehezére megérteni. Mosolygós fej kíséretében írta is hogy semmi baj.
2022. aug. 10. 17:41
 10/16 A kérdező kommentje:
A lány egyébként sem haragtartó, mint ahogy kiderült, nem is haragszik rám... éppen ezért úgy gondolom, vagyunk annyira felnőttek hogy megbeszéljük. Valójában mindketten kompromisszumra készek vagyunk...
2022. aug. 10. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!