Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most pozitiv vagy negativ? L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most pozitiv vagy negativ? L

Figyelt kérdés

Egy pali folyton bokolgat nekem meg flortolget. Erre amikor neztem ot akkor mondta, hogy ne sasoljam, aztan kacsintott.

Most akkor miert baj ha nezem?😅


2022. aug. 16. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez egy flört, amivel zavarba akar hozni. Igenis nézd, a kacsintással bátorít ;)
2022. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív!
2022. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Jól írta az első válaszadó. Hajrá! :)
2022. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Ilyenkor nem tudom a kerdezo tenyleg ilyen fogyi, vagy ez ilyen auto-generalt kerdes hogy beszéltessék a népet.
2022. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Persze hogy pozitív. Ezt úgy hívják flört. Hogy el tudd dönteni hogy igaz-e amit mondd vagy csak csalogat és flörtöl, figyelned kell mit csinál és a mondandóját hogy adja elő. A mozgását a reakcióit. Pl. a kacsintás és a mosoly egyértelmű hogy célzás, méghozzá szöges ellentéte annak amit mondott. Inkább te is flörtölj vele, bókolj, vagy tréfálkozz, esetleg egy egy pikánsabb poén is elcsattanhat. De csak óvatosan, mert könnyen kaphatónak fog gondolni. A kevesebb több! :)
2022. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Ő flörtöl, te meg nem tudsz.
2022. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6

Az lehet🤣

2022. aug. 16. 15:27
 8/8 NTBS ***** válasza:
100%
Flörtöl veled.
2022. aug. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!