Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez pozitív vagy negatív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez pozitív vagy negatív tulajdonság? /F

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az életben kiállok magamért és alapvetően magabiztosan vezetem az életem, tehát nem vagyok rá utalva senkire.


Viszont ha pl együtt lennék egy csajjal, az nagyon tetszene, ha minimálisan birtokolni akarna engem és irányítani. Persze nem beteges módon, csak egy két dologban, valamiért ez nagyon tetszene, hogy érzem, hogy fog.


Emellett szexben is inkább odaadó vagyok és a partnerem öröme a fontosabb, tehát én azt élvezem, ha a másiknak örömet okozok, magamra annyira nem is szoktam sokat gondolni közben.


Ezen kívül semmi extrém vágyam vagy hasonló nincs.


Szerintetek gáz az ilyen enyhe fokú alárendeltség?


2022. febr. 3. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Negatív
2022. febr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Negatív, főleg azért, mert én is ezt szeretem, de csak kapni
2022. febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!