Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lány a legszimpatikusab...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lány a legszimpatikusabb leírás alapján? (20 év alatti lányok, fiúk válasza egyaránt érdekel.)

Figyelt kérdés

Mielőtt a kérdésem törlésre kerülne (a kor miatt), leírnám, hogy egyik sem én vagyok, a kérdés számomra fontos emberekről szól. A külsővel kezdek, de nem azért, mert azt tartom a legfontosabbnak, szimplán nekem így egyszerűbb.



1.


14 éves lány. 168 cm magas, vékony (de nem sovány) testalkatú, nem valami sportos, de nem is lusta. Kék szeme és derékig érő (természetes) világosbarna hullámos haja van. Nagyon intelligens, jó tanuló lány, az öltözködése visszafogott, ugyanakkor nőies. Nyitott lány, sok barátja van, nem jár bulizni, és nem is jár 10 kiló vakolattal iskolába.


2.


15 éves lány, 164 cm, kicsit husisabb, de azért még nem túlsúlyos. Kézilabdázik, illetve néha lemegy futni. Barna szeme és vállig érő (természetes) fekete haja van. Közepes tanuló, ugyanakkor nagyon aranyos, kedves lány, jókat lehet vele beszélgetni. Csak néhány barátja van, de azok mind igaziak. Ő sem egy bulizós típus, de néha-néha elmegy házibulikba. Halványan sminkel, de nem r*bis egyáltalán. Az öltözködése kifinomult.


3.


Szintén 15 éves lány. 172 cm, igazi sportlady, versenyekre is jár, az alakja nagyon jó. A szeme zöld, a haja egyenes, hátközépig erő csokoládébarna színű, nincs festve. Jó tanuló, és népszerű az osztályában. Nyitott lány, könnyen barátkozik, de megválogatja, hogy kikkel. Öltözködésben a sportos-nőies vonalat képviseli. Szeret vasárolni, ez tény, de nem r*biskedik, és nem is flegmázik senkivel, segítőkész nagyon. Sminkel suliba is, de nem viszi túlzásba. Bulikba szokott menni, de nem issza magát részegre (sőt), és nem is fekszik össze fűvel-fával.


4.


16 éves lány, 170 centi, átlagos testalkatú. Szeret sportolni, de nem űzi egyiket sem komolyabb szinten. A szeme barna, ahogy a haja is, szőke melírcsíkokkal. Közepes tanuló. Nagyon jó társaság, kicsit ugyan befelé forduló, de ha egyszer valakivel jóban lesz, akkor nincs megállás, azzal nagyon jól elvan. Nem sminkel egyáltalán, műkörme van, de csak visszafogott francia, nem karmok (a többi lánynak amúgy nincs műkörme, ezt kifelejtettem). Egyáltalán nem jár buliba.


Ami mind a négy lányra igaz, hogy nem iszik, nem cigizik, nem is k*rvák.


Igazából leginkább a 20 év alattiak véleménye érdekel, de bárki írhat, csak írjatok kort, nemet légyszi.


Ugyan a kérdésben csak azt kérdeztem, hogy melyikük a legszimpibb, de kíváncsi lennék kifejtésekre is, ha van valakinek ideje.


Rendes kisregényt írtam, ezért ne haragudjatok, szeretek mindent túlbonyolítani. Ha valaki nem szeretné elolvasni, azt megértem, de tényleg ne haragudjatok a hosszú írásért.


(Szavazást nem tudok csatolni, mert még csak az 1. szinten vagyok.)



2022. aug. 18. 19:12
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért került át a tini párkapcsolatokba, pedig én a szépség és divatba tettem... Légyszi ne kapcsolati szinten gondolkodjatok, direkt az lett volna a lényeg, hogy ne a párkapcsolatok témába kerüljön...
2022. aug. 18. 19:20
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Miután arcokat és pontos személyiségeket nem lehet leírni, a kapott válaszok 100%-ig racionális gondolkodás alapján születnek majd, ami nem reális egy ilyen helyzetben. Lehet, hogy a 172cm magas sportlady leírás alapján a legjobb lenne, de ha az arca nem tetszik, akkor a valóságban már nem jönne be.
2022. aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy nem lehet pontos véleményt formálni, hiszen nem ismeritek őket. Egyébként szép lány, és nem elfogultságból mondom, mert bizony van olyan is (eközül a négy lány közül), akit nem tartok valami szépnek, és nem azért, mert kevésbé szeretem. Illetve mások szerint is nagyon szép. De ezt nem azért írtam, hogy akkor csak rá szavazzatok, szimplán leírtam, hogy én mit gondolok, de mindenki maga döntsön. Illetve nem mindenkinek ugyanaz tetszik, kedves első, szóval az is lehet, hogy sokaknak tetszik, neked meg mégsem. 🙃🙃
2022. aug. 18. 19:51
 4/26 anonim ***** válasza:
56%
20 év alatti lányok, de fiúk véleménye egyáltalán nem érdekel? Remélem tudod, hogy ezen az oldalon még azt is lehet simán kamuzni, hogy egy 12 éves kislányként írok.
2022. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

4-es: "20 év alatti lányok, fiúk véleménye egyaránt érdekel."


Ez neked kimaradt? Direkt a fő kérdésbe írtam, de úgy látszik, hozzád nem jutott el...

2022. aug. 18. 20:57
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Az első és a harmadik lány a legszimpatikusabb a leírás alapján.


#4 Olvasd el még egyszer a kérdés címét, benézted. :)


16/F

2022. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Még arra tudok gondolni, hogy az "egyaránt" szót nézted "egyáltalán"-nak, de akkor ne bennem keresd a hibát...


De gyengébbek kedvéért összefoglalom: lányok ÉS FIÚK véleménye IS érdekel...

2022. aug. 18. 21:01
 8/26 A kérdező kommentje:
6-os: köszönöm a válaszod. 😊
2022. aug. 18. 21:05
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van elnéztem, bocsi.
2022. aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Rendben, semmi gond. 🙂
2022. aug. 18. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!