Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez rosszat jelent?

Figyelt kérdés

Röviden az van, hogy beszélgettem egy sráccal pár hétig. Jó volt minden aztán egyre inkább elkezdett hanyagolni. Nincs ideje munka ilyenek.

Viszont naiv nem vagyok.. Csak rossz nekem ez az egész, hogy annyira jól elbeszélgettünk és megkedveltem (elvileg ő is engem), őt meg ennyire nem érdekli már hogy beszéljünk. Mindig mondogatja hogy megpróbál többet írni, érdeklem fontos vagyok neki hiányzok de most ez ilyen idő hogy ennyit tud írni meg stb, de ezek csak üres szavak.

Nem bírtam már magamba tartani hogy milyen rosszul esik, és megírtam neki egy hosszabb szövegben. Nem szemrehányóan hanem normális korrekt stílusban, azt is kifejtettem hogy megkedveltem.

És erre semmit nem írt. De most dolgozik és lehet hogy talán később majd ír, de már nem tudom mi van. Le kéne már tiltanom hogy ne is rágódjak ezen, meg egyáltalán nem foglalkozni vele de tényleg olyan rossz.

Így most olyan mintha csak szórakozna és ezt velem nem lehet megtenni senkinek. Szerintetek mit csináljak? Ez rosszat jelent ha nem is válaszolt?



2022. aug. 22. 10:42
 1/3 MDaniel98 ***** válasza:
Nyilván annyira nem érdekled mint mondja, különben hosszabban beszélgetne veled, akkor amikor ráér.
2022. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyet értek az első válaszolóval.
2022. aug. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Milly vagyok válasza:
Úgy gondolom hagyd a francba, ha tényleg érdekled írni fog! És nem csak erre az üzenetedre értem! Ha magától ír akkor is mindenképpen légy óvatos! Szerintem jó döntés volt nyílt lapokkal játszani! Leírni neki mit érzel!
2022. aug. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!