Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszat jelent ha túl sokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszat jelent ha túl sokat bókol?

Figyelt kérdés

Még néhány hónappal ezelőtt rámírt egy srác neten és elkezdtünk chatelni.


Az elején sokszor mondogatta, hogy nagyon jó barát vagyok, meg barátok vagyunk stb.


Aztán fokozatosan áttért arra, hogy aranyos vagyok, szeret velem beszélni, örül ha boldog vagyok, utána már szépnek és gyönyörűnek mondott, ma pedig miután küldtem neki egy videót, a mosolyom a hangom és a szemeim is megdicsérte.(ezt így mind egy időben)


Persze az elején még nem látott rólam képet, mivel snapchaten beszélünk, miután küldtem neki képet, azután írta először, hogy szép vagyok.


Külföldön lakik, szóval a közelmúltban biztos nem fogunk találkozni, és emiatt nem is hiszem, hogy csak 'azt' akarná. Viszont a flörtölésen/bókoláson kívül mostanában nem nagyon kérdezi meg, hogy hogy vagyok, milyen volt a napom 😐


Egy kicsit túl soknak tűnik nekem ez a sok bók egyszerre, úgy hogy amúgy nem érzem azt, hogy érdeklődne.



Vagy lehet, hogy ő így szokta meg?


2020. ápr. 29. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen a személyisége.
2020. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tökre meglehet, hogy ez neki megszokott és mindenkivel ilyen. Én is észreveszem ha valami jó, de nem (mindig) teszem szóvá mert tudom, hogy másoknak kínos lehet.. Erre ő még nem jött rá.
2020. ápr. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha megbeszélnéd vele hogy téged szinte már folytogat azzal hogy ennyit bokol szeretnél más dolgokról is beszélni?
2020. máj. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!