Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt az exem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt az exem? Mit akar üzenni?

Figyelt kérdés

Mindig amikor rakok ki valamit az Insta sztorimba, akkor megnézi, ma pedig feléjük kirándultam és úgy raktam ki képeket amikre szivecskét küldött. Mit akar ezzel? Azt várja,hogy írjak neki, így akarja felhívni a figyelmemet?

Én fiú, ő lány.


2022. szept. 7. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ki akarja ugrasztani a nyulat a bokorból.
2022. szept. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha te dobtad őt lehet visszaakar csábítani
2022. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzol neki.
2022. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélni szeretne veled.
2022. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Te kirándultál feléjeehet celzasnak vette. Nekem lustanak tunik
2022. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
😄 Vagy simán beszivezte. Azért mindenbe ne láss bele utalást, mert nagyon benézhetsz egy csomó mindent.
2022. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lepj tovabb ne ezen kattogj, exem allandoan ezt csinalta, 4 evig szenvedtem mellette mire kidobott egy tinip*csa miatt, elotte meg ezer mas ok miatt. mara boldogabb vagyok egy masik ferfivel mint vele valaha ugyh engedd el, az exek nem veletlen exek
2022. szept. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!