Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dühös vagyok és lehangolt. :{...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dühös vagyok és lehangolt. :{ Mit akar tőlem, ha közben más lányokkal ezt csinálja...?

Figyelt kérdés

Én ostoba hülye elhittem, hogy bejöhetek a kiszemeltemnek, mert nagyon sok olyan jelet adott, (írt nekem, érdeklődött felőlem, mindig kedves és cuki volt velem, bókolt, mondta hogy talizhatnánk, meg hogy mellém akart ülni a suliban csak nem mert meg ilyenek...)

De eddig csak írásban beszélgettünk, mivel élőben hozzám sem mer szólni, csak kétszer köszönt és ennyi. Többiekkel bezzeg közvetlen. Messengeren viszont elég sokat beszélgetünk, és boldog voltam, azthittem viszont szeret... Kb egy hete nem beszéltünk, a barátnőm mondta ma nekem a suliban, hogy múlthéten amíg nem voltam, a kiszemeltem rácsapott egy másik lánynak a fenekére, aztán egy szintén egy másik lányhoz odahajolt a nyakához stb... Ma mikor ezt megtudtam olyan dühös és féltékeny lettem, ráadásul teljesen összezavarodtam. Miért volt velem ilyen, ha ezek szerint nem is jövök be neki? Miért csinálja ezt a többi lánnyal ha eddig utánam érdeklődött? Most meg mintha nem is léteznék...Jó, eddig sem beszéltünk élőben, de ilyeneket nem csinált. Azóta nem is ír, meg semmi...

Olyan ideges vagyok, és szomorú..:{

Szerintetek?



2022. márc. 21. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Milyen idősek vagytok? Nagyon olyan érzésem van, hogy még fiatalkák, és a srác csak játszadozik mindegyikőtökkel.
2022. márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
56%
Te elhiszed amit egy fiú kérdez tőled?
2022. márc. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem csak fuckboy vagy a kedvességét hitted többnek.
2022. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2# :)

Ebben a leckében kedves kérdező leányzó megtanultad a szavak és a tettek közötti különbség jelentőségét. Az írogatás, a duma egy dolog, a tettek meg a másik dolog. Látod a srác mégiscsak tud cselekedni is. Tegyél a fejére magasról, ennek az embernek csak az írásai vannak, annyit is érjen a te életedben.

2022. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Már nem azért de suliban ennyi idősen kb naponta csináltam ezt olyan lányokkal akik tetszettek, aztán mégsem lett belőle kapcsolat...ez ilyen tini hülyeség. De ezt leszamítva nem kell vele foglalkozni, nem hiszem hogy ő az egyetlen olyan pasi akivel lehetne valami.
2022. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Anna0806 ***** válasza:
84%

Figyelj átérzem a szituációt. Pont most történt velem is hasonló. Bő egy hónapja dumáltam a sráccal. Közös suliba készülünk és beszélgetni kezdtünk. Minden tök jó volt. Rengeteget dumáltunk. Szinte éjjel nappal. Többször írta, hogy talizni kéne aztán ez meg is valósult. Találkoztunk egyszer. Utána mondta, hogy jó volt látni és, hogy talizhatnánk újra. Folyamatosan flörtölt velem írásban. Azt hittem ez több lesz. Erre rá nem tudom két napra egész nap beszélgettünk és délután azzal ráz le, hogy barátnőjével dumál nem ér rá. Azóta ma beszéltem vele először.


Ha adhatok egy tanácsot. Az ilyen srácokkal nincs értelme foglalkozni. Csak felőröl idegileg ez az egész. Ismerős tudom. Foglalkozz saját magaddal aztán kiderül, hogy jelentettél-e neki annyit, hogy ha napokig nem szólsz hozzá vagy nem írsz neki jelentkezik-e. Én nem jelentettem neki ennyit. Majd jön az igazi egyszer. Nem kell semmit sem sürgetni.


Egyébként a kommentelők miatt megjegyezném, hogy 19 éves vagyok és idén érettségizek pontosan úgy ahogy az említett srác is.


Remélem azért tudtam segíteni 🥰

2022. márc. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6# "kiderül, hogy jelentettél-e neki annyit, hogy ha napokig nem szólsz hozzá vagy nem írsz neki jelentkezik-e. Én nem jelentettem neki ennyit."

Nem az derül ki, hanem, hogy mennyire van az illetőnek vastag bőr a képén. Ha ír azt nem azért teszi, mert bármit is jelentesz neki, sőt, annyira gátlástalan, hogy még annyit sem jelentesz, hogy amikor nyíltan megvezet utána legalább nem kerül a "szemed elé". A másik olvasata, meg, hogy amikor ilyet csinál valaki, konkrétan és tudatosan játszik a másik érzéseivel, akkor ő a legutolsó ember, akinél érdekel, hogy én mennyit jelentek neki, semmit, vagy a világ közepe vagyok. Érted, ilyeneket úgy pattintunk le magunkról, mint a madárkakát pöcköljük le a hátizsákról vagy a vállunkról.

2022. márc. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Anna0806 ***** válasza:
100%
Igen teljesen értem amit írtál. Jogos észrevétel. És köszönöm, hogy kijavítottad a botlásomat. Utálom az ilyen srácokat. Ezért is írtam, hogy nincs értelme foglalkozni az ilyenekkel. Nem érdemlik meg. Egyébként hatos válaszoló voltam.
2022. márc. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis a botlásodat javítottam, remélem az önérzetedet:) illetve a látásmódodat, illetve a kérdezőét, mert gondolom olvassa. Reálisan, az emberi minőségük felől érdemes megközelíteni az ilyen fiúkat, a szép szemük mögé nézni. Nyilván az ember lányának ehhez össze kell szedni minden tudatosságát éleslátását és racionalitását.
2022. márc. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Több vasat tart a tűzbe, te vagy az egyik.
2022. márc. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!