Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy zűr van a fejemben? 16L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy zűr van a fejemben? 16L

Figyelt kérdés

Eleinte csak annyi rendkívüliség tűnt fel, hogy erős szívdobogásom volt és szorító érzés a hasamban attól, ha más lányok arcát, mosolyát néztem, meg a hangjukat hallgattam. Utána ezek a tünetek jelentkeztek akkor is, ha a járásukat figyeltem, a feneküket néztem, később már akkor is, mikor tesiöltözőben öltöztek körülöttem (inkább el is bújtam a sarokba öltözni), meg volt közben valamiféle fanyar szag, ami az egész helyet átjárta, az is "rossz" hatással volt rám.


Ez mostanra odáig nőtte ki magát, hogy a velem egykorú lányokkal mindenféle romantikus szituációt képzelek el, hogy például holdfényes este öleljük egymást a ház kertjében, meg csókok, eszkimópuszik közepette szerelmet vallunk egymásnak, közösen megiszunk egy finom turmixot egy pohárból, szívecske mintás szívószállal, miközben a háttérben hegedű meg zongora hallatszik. Viszont az idősebb, 40 év körüli nőkkel is elkezdtem fantáziálni, őket is lesem félúton, ugyanúgy az arcukat, meg lejjebb is, velük viszont olyanokat képzelek el, hogy agresszív módon, fenyegetőzve nekem támadnak, a torkomat szorongatják, felpofoznak, erővel lenyomnak az ágyra és kényszerítenek, hogy szeretkezzek velük és mindenképpen nekem kéne mindenféle pózban alul lennem, meg ha például egy filmben nemi erőszakos jelenetet látok, elképzelem magam az áldozat szerepében, a támadót pedig behelyettesítem egy középkorú nővel. Ha mindez nem volna elég, az ilyen fantáziák során nemegyszer magamhoz is nyúlok.


Mi történik velem? Egyszerű fantázia? Ez már így is fog maradni? Leszbikus vagyok? Na és a romantikus ábrándozás, mellette meg valamiféle mazochizmus?



2022. szept. 15. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még, pár évig ez változhat.
2022. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehetsz leszbi / bi, de ez még bőven változhat az idők alatt. Nem kell mindenre címkét ragadni, mivel semmilyen ártó oldala nincs ezeknek a gondolatoknak, fogadd el magad úgy ahogy éppen vagy.
2022. szept. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 NTBS ***** válasza:
100%
Fiatal vagy, ki fog alakulni a dolog. De akármi lesz nem kell szégyelni.
2022. szept. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fiúk is tetszenek akkor biszexuális vagy, ha csak a lányok akkor meg leszbikus. Azok amiket leírtál többek szimpla fantáziánál. Legalábbis ez az én véleményem. De a legfontosabb az hogy fogadd el a szexuális beállítottságodat és ne próbáld tagadni magadnak.
2022. szept. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
10%
Semmiképpen nem vagy leszbikus. felejtsd gyorsan el, ezt a tinikori hormonális változások egyensúlytalansága okozza, túl leszel rajta.
2022. szept. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Annyi támpontot tudok esetleg leírni most, hogy jobban belegondolok: A fiúk soha nem keltettek bennem semmiféle érdeklődést.
2022. szept. 15. 19:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy a lányokhoz vonzódsz, a többi meg csak fantázia. Lehet pár évvel később már nevetve fogsz arra gondolni, hogy régebben mik indítottak be.
2022. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
51%
nagy a fantáziád és szerintem régebben sokk olyan dolgot láthatál amit akkor nem tudtál meg em,észteni és nem beszéltél róla senkinek aztán benne ragadtál a dologban
2022. okt. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!