Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyton a fejembe jár és vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton a fejembe jár és vele álmodok holott hónapok óta nem beszélünk. Most akkor kezdek beleszeretni vagy mi?

Figyelt kérdés
Márciusban megismertem egy lányt akivel iskolai munka alatt ismerkedtem meg és elég jóba lettünk bár ő nagyon nyílt volt én meg elég csendes tipus vagyok. Nos sajnos ugye tanfolyamra jártunk és elballagtunk. Azóta nem is láttam és nem is igen beszéltünk. Viszont most a fülembe jutott h elvileg ő is megy ugyanarra az esti tagoztatos tanfolyamra és azóta folyton rá gondolok. Vele álmodok h beszélgetünk és nevetgélünk. Nem tudom mi van velem mert már enni se tudok rendesen csak mosolygók vagy álmodozom.

2018. aug. 6. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Légy bátor írj rá mit csinál most nyáron: volt e nyaralni, megy-e esetleg, volt-e nyári táborban stb. Nem akarod elhívni fagyizni? - És megbeszélitek hogy mi történt vele / veletek stb..
2018. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez így kb az én helyzetem xd
2018. aug. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!