Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tetszedjek meg neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tetszedjek meg neki? Kezdeményezzek?Hogyan keltsem fel az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Nos... van egy srác aki nagyon bejön nekem!



Rá mertem írni és tök jól elbeszélgettünk de a végén elköszönéskor egy hülye viccet mondtam de rájöttem hogy nem vicces,és kitöröltem meg csírájában elfojtottam!:/



Hát igen... De a lényeg hogy tippek kellenek,és nem,nem tudok több időt tölteni vele.Szar okokból de lényegtelen..ő se kószál annyit!



Kérlek kisegítő válaszokat adjatok!Ha van kérdésetek, megválaszolom!

17/L



#szerelem #Crush #Hogyan tetszedjek meg neki?
2022. szept. 27. 00:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Tetszedjek? Nem beszélni (írni) áz mádzsár?
2022. szept. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Jaj, már megint egy román aranybogár! Nálatok nincs GYIK?

Tanuljunk magyarul: Hogyan TETSSZEK MEG neki?

2022. szept. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Mennyé oda, oszt tetsződjél.
2022. szept. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

1-es 2-tes

Ez nem a helyesírási javító oldal, hanem egy szerelmi tanácsadó felület, b...átok meg. Értem én hogy büszkék vagytok a magyar nyelvre, de ez most a legfontosabb?? Inkább segítenétek szerencsétlen kérdezőt, úgyis van elég baja szegénynek (ha már feltette a kérdést)


Tudom most le fogtok pontozni de vállalom.

2022. szept. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Négyeske, van ez annyira helyesírási javító oldal, mint szerelmi tanácsadó felület.

Hö.

2022. szept. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Négyes! Ha nem jössz rá a stílusból, hogy ez egy troll, akkor legalább ne szólj bele, és főleg: ne égesd magad.

"Szerelmi tanácsadó oldal"??? A GYIK?? Ezt remélem, te sem gondoltad komolyan. :D

2022. szept. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

5&6

Láttam már ettől sokkal durvább helyesírási problémás embereket, de tudom hogy nem az a lényeg, ki hogyan, hanem hogy mit ír.

2022. szept. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Könyörgöm hagyjatok,mert nem azt kérdeztem hogy melyik a helyes,a tetszedjek vagy tetsszek!!!

Egyszer teszek fel egy kérdést erre az oldalra és akkor is csesztettek

:(((

Ha tudsz tippeket akkor adj létszi,ha meg valami szarkasztikus vagy kioktató válaszotok van,tartsátok meg magatoknak!!


Plusz, üzenem az 1,2,3,5,6-nak hogy a válaszokat dugják fel a ...-ükbe

Nessze beszélni mádzsár!

2022. szept. 29. 16:59
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
A "létszi" se helyes. :D
2022. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mijen tipek kelenek hö?

Hoy mi irlyál neki vaj mi?

2022. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!