Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tetszedjek egy fiúnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tetszedjek egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves lány vagyok és az egyik osztálytársam nagyon tetszik nekem. Nem hívnám ezt szerelemnek, mivel nem igazán tudom, hogy az milyen érzés. Csinosan öltözködöm és ápolt vagyok, mégsem közeledik felém se Ő, se senki más.

Hogyan kelthetném fel a figyelmét? Egy lány is kezdeményezhet? Hogyan? Nem is igazán merek hozzászólni.:/

Nagyon de nagyon megköszönném a válaszokat!



2019. szept. 7. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos én is ilyen helyzetben voltam, elkezdtem vele dumálni megbeszéltük hogy (aznap) suli után elmegyünk valahova, órákat dumáltunk és a busz mivel dugig volt elborultam és háttal neki estem ő elkapott és úgy otaztunk tovább a buszon majd este a délihez közel kaptam egy búcsúcsókot mielőtt hazamentem volna vonattal. Azóta (6 hónapja) együtt vagyunk
2019. szept. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Add önmagad és myugodtan kezdeményezz. Először beszélgess vele, ha erre nyitott, hívd el valahova, de az is lehet hogy ő fog.
2019. szept. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
23%
Dobd ki a csöcseidet.
2019. szept. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!