Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit várnak azok a lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várnak azok a lányok, akik semmiféle érdeklődést nem mutatnak a kiszemelt felé?

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok, de nem értem. Ha tetszik egy fiú, én azt (ha kell egy kis segítséggel is), de a tudtára adom. Viszont sok lányt ismerek, akik csak bambulják a kiszemeltjüket a suliban, esetleg titokban fotózgatják, és várják, hogy majd a fiú odajön hozzájuk, és minden tökéletes lesz. De most komolyan, ha mégcsak annyit sem mernek megtenni, hogy esetleg rámosolyognak, ráírnak vagy bármi, mégis hogy gondolják, hogy a srác egyáltalán észreveszi őket (főleg, ha felsőbb évfolyam)? Persze vannak ilyen történetek, hogy a lány a kisujját sem mozdította, de azért többségében ezek úgy végződnek, hogy a csaj sírva panaszolja a barátnőinek, hogy a fiú összejött egy ribivel, pedig teljesen úgy tűnt, ő tetszik neki. Csupán csak mert egyszer rápillantott. Akik ilyenek nem gondolnak arra, hogy nagyon meg fogják bánni, ha elszalasztják a lehetőséget?

2018. jan. 12. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A sok tinikönyv teszi, ami irreális képet fest a kamasz lányoknak, mert ott valahogy a szürke főszereplő biztos összegabalyódik a véletlen történések által a kiszemelt, nagyon népszerű, tökéletes külsejű, csajozógép rosszfiúval, aki érte megjavul.
2018. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolónak is igaza van, de egyszerűen az ilyen lányok félnek. Örülj annak, ha te nem ilyen vagy, de tényleg. Én is ilyen vagyok, és tudom, hogy ha nem teszek érte nem is fog összejönni azzal, akivel szeretném, de mégis hogy menjek oda vagy írjak rá, ha... Olyan ez mintha lennék én, a józan eszem, meg a szívem, amik az úgymond helyes irányba vinnének(szóval, hogy odamegyek, megszólítom stb.), de van egy nagyon, de nagyon erős kötél, ami nem enged bármennyire is próbálkozom. Ez a kötél pedig a bizonytalanság, az önbizalomhiány. Ha ez nem lenne, hidd el nekem, hogy minden lány odamenne minden fiúhoz, aki csak egy kicsit is megtetszik neki. Ez a kötél persze elvágható, de csak nagyon sok idő alatt és kemény munkával.:)
2018. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Légy szíves, tarts erről egyetemi előadásokat, mert a legtöbb lány ezt tényleg nem érti, és akkor mi vagyunk a töketlenek, hogy nem megyünk oda hozzájuk. Könyörgöm, arra nekem sincs időm, hogy random odamenjek lányokhoz akik semmi jelet nem adnak arra, hogy tetszem nekik! Az meg, hogy egy fiúra egy lány írjon rá... olyan, mintha egy hatalmas tabu lenne. Szerintem a túlzott feminizmus és egyenjogúságért folytatott harcok korában nem szakad le az ég, ha egy lány ír rá egy srácra. :D 20f
2018. jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!