Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor szeretne találkozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szeretne találkozni vagy sem? Vagy túl gyorsan haladok?

Figyelt kérdés
Társkeresőn beszélek egy lánnyal, már van közös témánk (videojátékok), mindketten kapcsolatra hajtunk, néha küldözget szívecskéket. Na most hétfőn írogattam vele, megkérdezte hogy mit tervezek a napra, erre én meg valami olyasmit válaszoltam hogy tanulni fogok stb. gondoltam hogy ez célzás volt arra hogy találkozzunk így ezt tudattam is vele és felvetettem hogy kedden ráérek, de az neki nem volt jó. A téma itt lezárult, de nem kellett volna neki ajánlania egy másik napot ami neki megfelel, mint ahogy én tettem? Nekem ez kicsit lelombozó volt mintha nem lenne benne hajlandóság. A másik pedig hogy egyik este hívtam játszani, másnap délutánig nem volt semmi reakció, én pedig érdeklődtem felőle, és csak utána írta hogy "bocsi, elaludtam" ami szintén nem volt valami biztató, úgy érzem hogy csak én pusholom ezt az ismerkedést, de még nem szeretném hagyni, gondoltam hátha csak türelmesebbnek kell lennem és egyébként is túlgondolom. Várjak még vagy ez úgy tűnik off? Még csak egy hete beszélünk.

2022. okt. 20. 08:58
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem akár messengeren beszélhetnél vele, nem a társkereső oldal chatjében. Lehet, hogy úgy jobban érezné, hogy az ő személye miatt szeretnéd megismerni, és nem testileg akarsz hozzá viszonyulni elsősorban. Tudod a teljes nevét?
2022. okt. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Igazad lehet, fel is vetettem az ötletet és majd kiderül. Még a teljes nevét nem tudom.
2022. okt. 20. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem találkoznék senkivel egy hét ismerkedés után még. Szerintem is menjetek át messengerre és még legyél türelemmel. Küldj neki képeket, vond be az életedbe úgy lehet hamarabb megnyílik. Ha meg még 1-2 hét után sem akar találkozni, akkor kérdezz rá kerek perec, hogy szeretne e veled találkozni/ismerkedni tovább.
2022. okt. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

bocsi hogy nem a témához kapcsolódik kedves kérdező, de ez milyen társkereső? mi a neve?


mert hogy én 4-5 társkereső appon voltam fent de sose tudtam senkivel beszélgetni az fix 😂

2022. okt. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem érdemes bújócskázni, kérdezz rá, hogy szeretne-e találkozni, vagy ha nem, akkor mondja meg és akkor vársz még
2022. okt. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!