Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiú mindig keres, és rámír,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú mindig keres, és rámír, meg találkozni is szeretne, de nekem az jött le hogy facen nem valami kommunikativ, későn is ír vissza, miért teszi?

Figyelt kérdés
A fiu 24 en meg 17. Élőbe viszont mindig beszél és szinte alig hagy szóhoz jutni, én ezt már nem értem hogy pontosan mit akar...

2018. máj. 6. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Nem kellesz neki. Fb-n sokára ír, mert minden más fontosabb neki nálad, személyesen meg lesz.rja, te mit mondanál, csak "kinyilatkoztatja" a saját okosságait.


Keress mást, ezt a pasit meg felejtsd el örökre.

2018. máj. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Amúgy se facen kell kommunikatív nethuszárnak lenni, hanem IRL.

Elég egyertelmű, mit akar.

2018. máj. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Inkább beszélgess vele akkor élőben. Lehet, hogy elfoglalt ,vagy csak nem szeret neten írogatni, de ha keres téged akkor valamilyen szinten biztosan érdekled. Esetleg ha személyesen túl sokat pofázik akkor mondd neki, hogy hagyjon téged is szóhoz jutni :D
2018. máj. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!