Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha meglátok buliban egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha meglátok buliban egy olyan roma lányt aki tetszik akkor oda merjek menni hozzá?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy egyáltalán nem vagyok faj gyűlölő vagy rasszista. Mert több roma barátom van akire az életemet rá bíznám. Viszont nem tudom, mégis csak bennem van egy olyan érzés, hogy mi van akkor ha bajba juttatnak. Oké, hogyha a buli helyszínén és közelében maradok akkor akkora baj nem lehet max megvernek. Viszont valahogy akkor sem megy. Már voltam buliban 2 roma lánnyal is. De ott az egyik azt csinálta, hogy ő maga jött oda hozzám. Lényegén egy olyan szép lány aki fehérből ritkán szokott oda jönni. És megfogta magát oda egyből megfogtok . Táncoltunk kicsit, beszélgetünk, utána kicsivel smároltunk. Sajnos a buli végéig nem voltunk együtt. A másikhoz én mentem oda. Azért mert rám mosolygott. Lényeg az, hogy mind2 lánnyal jól éreztem magam. Jól el is tudtam velük beszélgetni és tetszett a személyiségük.

Össze jönnék egy ilyen lánnyal ha jó, normális ember. Viszont a kultúrájukból adódóan kicsit félnék. Mivel e szerint kötelező lenne el venni feleségül.

De azok akiket tegnap láttam főnixben, na azok kiemelkedően jól néztek ki. Nem csak szimplán tetszettek hanem kifejezetten kívántam őket. És abban a tegnapi buliban pedig viszonylag kevés is volt a roma. Sokkal több 10/10-es kinézetű roma lány volt ott mint fehér. Már úgy látszik a roma lányok lassan szebbek lesznek. És ezt a szépséget ne csak szimplán úgy képzeljétek el, hogy hosszú haj, jó alak. Hanem képzeljetek el mellé egy ritka szép arcot. Csak vagy barnább bőr színnel vagy kicsit másabb arc vonásokkal. Az is nagyon tetszik, hogy ahogy elnézem egy 16 és 20-on akárhány éves lány között legalább nem nagyon lehet különbséget sem tenni. Tehát szerintem nem nagyon mondod meg, hogy 16 vagy 23 éves. A fehéreknél meg sajnos az van, hogy a 16 éves még jó. De a 18 az már előfordul, hogy nem annyira szép, aranyos az arca mint 1-2 évvel fiatalabban. A 20+ évesek meg akár szépek, akár nem már a felejtős kategória, annyira észrevehető az arcán a különbség egy 2 vagy pláne 4-5 évvel fiatalabb lányhoz képest. Na meg akkor aztán főleg ha levágós ez egy srácnak ha még fiatalabb is a srác. Pedig 16-24 év között tinédzser, fiatalkórban van az ember. Nem kéne, hogy nagyon látszódjon. Fiúknál pl alig tudok különbséget tenni egy 16 és 20 éves között csak tippelni tudok. És feletti is van sok olyan 25-26 éves is aki bajusz, szakál vagy ha nem más borosta nélkül úgy néz ki mint egy 17-19 éves. Remélem én is ilyen leszek majd 25+ évesen is.


Igazság szerint az elutasítástól nem félek akkor sem ha azt mondják, hogy takarodjak innen. Egyszer volt olyan, hogy oda mentem egy fehér lányhoz. Semmi nyomulás. Csak megkérdeztem, hogy táncolna e velem. És rám ordított, hogy takarodjál innen meg kicsit közben meg is pofozott. A barátnője meg el lökött onnan. :D Kicsit arrébb mentem a másik barátnője meg oda is utánam jött lökni egyet. Erre már kicsit ideges lettem azt gondoltam, hogy beolvasok neki. De nem tettem azért, hogy utána én kerüljek ki belőle rosszul.



2022. okt. 23. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
A tesói is ott vannak...???
2022. okt. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van amikor igen. De tegnap volt olyan aki mellett fehér lányt és srácot is láttam.
2022. okt. 23. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Ez a kúltúra nem mindenkinél létezik ami a fejekben van. Vannak olyan nők,férfiak akik nem a tipik ciganyos retegben nevelkedtek vagy nem is ciganyok kozott.
2022. okt. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja utolsó nem is értem miért játssza meg a legtöbb magát, hogy ő mindent tud, mintha közéjük tartozna. XD

Persze egy koreait, vagy akár indiait, vagy muszlimot is jobban elfogadnanak pedig totál más kultúra és sokkal nagyobb eltérés van, több feszültséget, problémát szülhet.

Mondjuk ha a C alja közé tartozik a lány (plusz a családja) akkor gyorsan felejtsd el.

De addig míg normális, okos stb én szerintem semmi sem gátol abban hogy beszélgess vele.

(tovább nem tudom, elvégre az se biztos hogy többet szeretnél -e).

2022. okt. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!