Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tetszik, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pötyi20130 kérdése:

Van egy lány aki tetszik, és mikor meglátom egy óriásit dobban a szívem! Ti tapasztaltatok már hasonlót?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki tetszik. Rá is írtam facebookon (sajnos személyesen nem ismerem). Szóval amikor feltesz egy képet akárhova /instagram, facebook/ akkor egy nagyot dobban a szívem és olyan, mintha valami meleg folyadék árasztaná el a mellkasom.


Sajnos mint elmondta, van barátja, és én nem az az ember vagyok aki szétakar párkapcsolatokat barmolni.


17/F


2017. aug. 2. 20:42
 1/5 anonim válasza:
100%

Tapasztaltam, ezt hívják szerelemnek :)

De ez csak plátói, nekem is volt két személy is, aki plátói volt, és tapasztalatból mondom, rendesen bele lehet így habarodva valakibe, hiszen személyesen nem is ismered és automatikusan felmagasztalod, idealizálod, elképzeled milyen lehet, de nyilván nem olyan, hiszen nem ismered személyesen.

Ennek ellenére én bizony veszettül szerelmes voltam mindkettőjükbe.

2017. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
fellángolás.. majd elmúlik.
2017. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első, és neked elmúlt már ez?
2017. aug. 2. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy fellángolás, vagy szerelem, bár ha nagyrészt csak kívülről ismered, akkor inkább fellángolás.

Kérdésedre válaszolva, nekem volt már ilyen, ahogy a legtöbbünknek:) Több éves viszonzatlan szerelmet is le tudtam zárni végül magamban és pár hónapos fellángolást is. Nehéz, de csak te tudod megtenni és neked kell rájönni, hogy nálad milyen módszer válik be. Én szeretek a fejemben kielemezni mindent és logikusan érvelni magamnak a helyes és kedvező megoldás mellett. Persze idő is kell neki. Volt akin már a felszínen túl tettem magam, aztán mégis amint megláttam róla képet vagy valamit dobbant a szívem, bár az már nem szerelmes dobbanás volt, inkább csak a megszokott tudat alatti reakció. Aztán egy idő után elmúlt az is. Szóval van remény, kitartást!:) 20l

2017. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kanos vagy pötyi
2017. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!