Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiú sokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú sokat látom a városban de nem tudom hogyan közelíthetnék felé. Annyira jól néz ki és általában mikor meglátom nekem lőttek. XD nem járunk egy suliba meg semmi, csak szoktam látni. Rá írjak facen szerintetek?

Figyelt kérdés
De félek hogy elküldi valaki másnak pl haverok, testvére és van köztük olyan aki ismer.. Tehát sztem gáz lenne. :( de nagyon szeretném megismerni és barátságot alakítani. Sosem szoktam ilyet érezni de egyszerűen ez olyan első látásra bumm. Megneztem adatlapjat és csomó olyat szereti amit én pl zenei stílusban

2017. okt. 25. 17:49
 1/3 anonim válasza:

Ha tényleg megakarod ismerni azért tenned kell akár tetszik akár nem, nem úgy megy hogy rá nézel és kész sajnos. De fel a fejjel, nem veszíthetsz sokat ha rá írsz, de ne a szia mizu-val kezdd el szerintem.. Amúgy meg tök aranyos csajnak tűnsz így ezek alapján, gondolom nem sokszor voltál még szerelmes. Ha normálisan rá írsz szerintem nincs oka mért elküldeni másoknak de ez is csak az én véleményem.. Először is jelöld be aztán majd meglátod. Én drukkolok. Egyébként te hány éves vagy?

16/F

2017. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Irjad nki zsanesz romanesz? Xd

Ne fèjjél ha meg akarod ismerni akkor rajta. Majd lesz valami ebbol is :) ha nem egy egoista fassz ak biztos beszélget veled.

2017. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
14 vagyok ő sem lehet több sokkal. 15-6 körül. Hát olyan szívesen rá írnék de sajna még félek :c az a baj hogy vannak akik ismernek a baráti körében.. És félek hogy ki röhögnek vagy ilyesmi. Bár tok jó fejnek tűnnek de akkor is >< manapság ez a szokás. De tényleg napról napra jobban azt érzem hogy szeretném megismerni annyira aranyos:'3
2017. okt. 25. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!