Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem élvezem ahogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem ahogy a barátom az ujjaival kényesztet?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem, hogy kívánom őt és nagyon szeretem de mégis undor fog el ha hozzám ér az intim testrészemnél. Ez jelentheti azt is, hogy már legbelül nem igazán vonzódom hozzá és nem szeretem? Ha valaki járt már így szívesen fogadom a tanácsát!
2022. okt. 28. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem molesztáltak kiskorodban?
2022. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mással is volt ilyen? Vagy 1. kapcsolat?

Valami rossz élmény lehet, vagy neveltetésből ered.

2022. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1# neem
2022. okt. 28. 12:25
 4/13 A kérdező kommentje:
2# Ez csak mostanában kezdődött az elején semmi ilyesmi nem volt. És mással sem fordult elő ilyen.
2022. okt. 28. 12:26
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
És a szex más formáit?
2022. okt. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Eddig szex közben egyszer sem tudtam eljutni a csúcsig, szóval nagyon hamar “megunom” és ezt ő is kezdi észrevenni, de nem tudom hogy mondjam el neki.
2022. okt. 28. 12:35
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Lehet, hogy mégse kívánod annyira.

Hát, simán, úgy, ahogy van. Csak magadról beszélj, ne érezze úgy, hogy őt vádolod. Fontos a nyílt kommunikáció. Nyelvvel is próbáltátok? A csókolózást élvezed.

2022. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
17 vagyok. Nem próbáltuk még nyelvvel, viszont a csókolózást élvezem. Megpróbálok vele beszélni erről.
2022. okt. 28. 12:48
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy sokan nem merik elmondani a vágyaikat, nehogy megbántsák a másikat. Pedig fontos lenne, mert úgy sosem lesz jó a szex, ha az egyik összeszorítja a fogát és kibírja, míg a másik azt hiszi, hogy minden jó.
2022. okt. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvvel jó, az finomabb szerv, mint az ujj. De nem kell feltétlenül erőltetni a szexet, ha az neked nem jó. Még fiatal vagy. Lehet, hogy ettől szétmentek, de nem kell, hogy az első kapcsolat legyen a végleges.
2022. okt. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!