Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akit ismerek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit ismerek, mást mondd mint ahogy cselekszik. Minek higgyek?

Figyelt kérdés
Tehát van egy lány(17) akit megismertem, nem randiztunk meg ilyenek... Csak simán beszélgettünk rengeteget. És mindig mondja hogy miket értékel, mi kell neki, de egy olyan srác után sír aki ezeknek az ellenkezőjét mutatja. A srác leszarja ilyen téren szerintem, ez bejön neki?
2021. jan. 7. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A érzések felülírják a cselekedeteket.

Lehet,hogy mond neked dolgokat, de azt az esze diktálja, a szíve meg az ellenkező fiúhoz húz.

Ilyen egyszerű.


De ez az ő dolguk.

Talán pályázol a lányra?

2021. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pályázom igen. Csak elég érthetetlen néha
2021. jan. 7. 14:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval. Lehet, hogy ha az eszére hallgatna, akkor otthagyná/elfelejtené a fiút, de a szívnek sajnos nehéz parancsolni és (szinte) biztos vagyok benne, hogy még fog futni azután a srác után. Ezzel sajnos nem nagyon tudsz mit csinálni.


A lány tudja, hogy érdekled valamennyire?

2021. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudja.
2021. jan. 7. 16:27
 5/10 anonim ***** válasza:
És neked szokott “sírni” a srác miatt?😳
2021. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, olyan még nem történt hogy egyenesen nekem sírt volna a fiú miatt szó szerint...
2021. jan. 7. 16:58
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja hogy "sírni", szóval nem szó szerint? Olyan már történt
2021. jan. 7. 16:58
 8/10 A kérdező kommentje:
Ami nem lenne baj, mert nem vagyunk kapcsolatban. Csak az érdekel hogy miért mondja egyik pillanatban ezt másikban meg mást. "mást mondd mint ahogy cselekszik. Minek higgyek?" Így szól a kérdésem.
2021. jan. 7. 17:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Értem a kérdést, nem is azért kérdeztem. Csak megmondom őszintén, hogyha neked is elsírja a bánatát a srácról, akkor elég valószínű, hogy friendzone-olt téged.😅


Mármint én személy szerint soha nem sírnék egy másik srácról (aki után nem mellesleg futok) egy olyan fiúnak, akivel többet akarok, mint barátság.


19L

2021. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Így van számára nem vagy férfi, felejtsd el, és keress más lányt.

Akinél nem dőlsz be a szavaknak, csak annak. Arra figyelj amit tesz, az az igazi, a többi meg a mese.

2021. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!