Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Mit csináljak ha ok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Mit csináljak ha ok nélkül eltiltotta a fiát tőlem a jövendőbeli anyósom? Nem opció ,hogy elhagyom a szerelmemet mert ő úgy érintett meg minden téren ahogy más nem. Mindennél jobban szeretem.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a fiát, de az a nő hülyeségeket terjeszt rólam a fiának.

Azt mondja az a baja velem, hogy nekem a szüleim parancsolnak, de ő mit csinál a fiával? Nagyon beszabályozza, eladta a fia telefonját hogy ne tudjon velem beszélni, elérte hogy a munka helyéről kirugják a barátomat.

Szörnyű az a nő. Miatta a barátom is tiszta depressziós. Erre az anyós csak teletömi mindenféle nyugtatókkal, és úgy fejezi ki magát hogy az én bűnöm hogy gyógyszereznie kell a fiát.

Barátom is azt mondta ne beszéljek többet az anyjával. Néha este titokban beszélünk...de most ezek az késő esti beszélgetések is félek hogy elmaradnak mert az anyja gonosz kitudja mit csinál a barátommal.



2022. szept. 3. 07:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A mamahotelesekkel csak szívás az élet.
2022. szept. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az én anyám is elveszi a telómat hogy ne tudjak vele beszélni mindkét szülői oldal bolond.
2022. szept. 3. 07:41
 3/13 A kérdező kommentje:
Az ő szülei is erősen szabályozzák meg az én szüleim is erősen szabályoznak engem. Mindig csak a munka munka munka, szabadidőt nem adnak nekünk igazából. Elköltözni meg nem tudunk mert nincs elég lóvénk. Azt is elveszik a szülők ha megkapjuk a fizetést. Nem költhetjük arra amire szeretnénk.
2022. szept. 3. 07:45
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek vagytok?:)
2022. szept. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mindketten 18 évesek vagyunk. Én a munka mellett sajnos még suliba is járok.
2022. szept. 3. 07:53
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Elég kamu szagú a dolog
2022. szept. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Pedig igaz sajnos.
2022. szept. 3. 07:56
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet igaz, ha ez nem, akkor másnak igen.

Nem az anyósoddal akarsz élni. Azt tesz, mit akar. Ha a kedvesed megoldja, hogy találkozzatok, akkor van miről beszélni, ha nem, akkor te jártál jól, mert viszonylag gyorsan kiderült, hogy nem melléd való.

2022. szept. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Elég szomorú ha egy 18 évest az anyja teletömhet nyugtatókkal meg eladhatja a telefonját. Ezt hogy lehet megvalósítani egyáltalán? Nekem is bele szól a nőügyeimbe az anyám, de max nekem szól ha nem tetszik az illető. Most anyámékkal lakok de semmibe nem szólnak bele kb. Azt csinálok amit akarok és ez lenne az egészséges. Amúgy meg mi az hogy elveszi a pénzed? Megkapod a fizut, kiveszel egy albit a barátoddal és ennyi a megoldás nem nagy kunszt. Már ha akar téged ő is. 19/F
2022. szept. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha a szüleitek ilyen bolondok, akkor mi lesz majd a gyermekeitekkel, akik főként az ő génjeikből fog állni...


Válassz szaporodásra alkalmasabb egyedet. Olyan, hogy igaz szerelem nincsen. Igazivá meg kb bárki válhat, ha megvannak az alapvetői kémiai és fizikai vonzalmak. Szimpatikus illatok, tetsző küllem stb.. Ilyen emberből sokat találsz. Ezek közül kiválasztod, akivel sok közös téma van és kész az "igaz szerelem". Nem hiszem, hogy a barátod ilyen lenne.

Vizsgáld meg objektíven a dolgot. Így leírásból ő egy lúzer. Nem hinném, hogy egy ilyen emberrel szeretnél lenni.

XY F

2022. szept. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!