Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nem zavar titeket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nem zavar titeket (vagy éppen tetszik), ha egy fiú katonai cuccokat hord?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, és szeretem a katonai ruhákat a tartósságuk miatt, meg azért is mert szerintem jól néznek ki. Hidegebb időben surranót hordok, bomber kabátot, alatta tábori inget, farmernadrágot. Nem változtatnék ezen egy lány kedvéért, mert nekem ez tetszik, csak kíváncsi vagyok, hogy általánosságban a lányok mekkora részének jön ez be. (Végül is tökmindegy, mert lesz akinek tetszik, akit meg zavar azzal úgyse jönnék össze, tehát a kérdésem céltalan, csak unatkozok.)

2022. nov. 1. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, engem mondjuk nem zavarna.

Ez a stílusod, ha jól csinálod még jól is néz ki.

2022. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavar egyáltalán, sőt, még be is jön. Meg legalább van egy egyedi stílusod, ami szerintem nagyon jó. :)
2022. nov. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna.
2022. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
A háború nagyon xar dolog. Ebből divatot csinálni meg szánalmas és ostoba dolog, de felőlem azt hordasz, amit akarsz.
2022. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna, sőt, tetszik, ha valakinek van stílusa és meri is hordani, az meg ráadás ha jól is áll neki.

27/N

2022. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Mindkét szülőm katona. Kicsit gáznak érzem amikor valaki úgy horgya ezeket a ruhákat hogy kb köze sincs a katonsághoz, fogalma sincs az egészről. Ráadásul a háború szar, ne csináljunk már belőle divatot
2022. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
86%
Nem zavar, párom is ilyeneket hord és kifejezetten jól áll neki. Ettől még senki épeszű ember nem dicsőíti a háborút.
2022. nov. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
#7 senki nem mondta hogy dicsőíti, csak azt hogy divatot csinál belőle, úgyhogy kb köze sincs hozzá
2022. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Nekem tetszik, férjemnek is van ilyen cucca, én is vettem neki.

Sőt, tinikoromban volt egy katona-mániás korszakom, amikor faterom régi katonacuccaiban jártam. :D

2022. nov. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, a katonai cuccok tényleg tartósabbak
2022. nov. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!