Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kerül egy fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerül egy fiú?

Figyelt kérdés

Osztálytársról van szó. Kerülés alatt azt értem,hogy mindig más csapatban vagy társaságban van mint én, ha a barátaival beszélgetek direkt nem megy oda hozzájuk addig...

Közben meg naponta rengetegszer találkozik össze a tekintetünk és csak bámuljuk egymást sokszor. Régebben biztos hogy szimpatikus voltam neki,de most nem tudom eldonteni mit érezhet vagy mire gondolhat. Szerintetek?


2022. nov. 23. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 20 év múlva, ha most nem teszel valamit, azt sem fogja tudni hogy ki vagy.
2022. nov. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

lehet véletlen is

kérdezz rá

2022. nov. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ennyire nincs önbizalma, vagy el akar távolodni tőled (talán pont a múltbéli dolgok miatt).
2022. nov. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 jiester válasza:
Szerintem szimplán kérdezz rá, hogy tettél e valamit ami miatt megbántottad/ nem kedvel, mert úgy érzed h kerül. Ha tagadja is, lehet látni az arcán h mit gondol.
2022. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!