Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha a velem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha a velem egy iskolaba jaro lany egy keprol azt allitja hohy az en nemi szervem van rajta es mindenkinek azt mutogatja es emiatt bantanak engem?(az oszt tarsaim)

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Szerelmes volt belwm megmondtam neki hogy en meg nem akarok vele kapcsolatot es a hatam mogott most ilyeneket terjeszt rolam.

2022. nov. 26. 18:41
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, azonnal szólj az igazgatónak.
2022. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Igazgatóval talán ezt meg lehet beszélni és akkor utána talán békénhagynak.
2022. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
16%
Dugd meg
2022. nov. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Bárcsak ne lenne igaz. Aludni sem tudok.
2022. nov. 26. 21:03
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

13. Ha nem jön be neki -mivel elutasította- hogy dugja meg? Húzzon a fejére zacskót?


Amúgy a kiscsaj undorító viselkedése még -100 pont a srácnak, szerintem.

2022. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Nem lennek kepes megolni magam semmi miatt deteljesen oszinten lelkileg gyötrődöm es nem tudom holnap hogyan mondjam el a szuleimnek mert oket is be kellene vonnom szerintem..
2022. nov. 26. 21:23
 17/37 anonim válasza:
100%
Szerintem irany a rendorseg, nagyon megszivjak ragalmazasert becsuletsertesert... mert bizonyitekuk nincs. De en ferfikent darabokra tépném azokat a senkihazi taknyokat. Szuleiddel irany a rendorseg. De azonnal! Vagy ók fenyegessek meg a teged bantokat. Rn felnott ferfi vagyok es nyugodtan vond be a rendoroket, igazgatot is termeszetesen, kivagjak oket a sulibol garantaltan. En hulyete pofoznam az ilyen diakokat ha tanar lennek.
2022. nov. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim válasza:
100%
Menj az igazgatóhoz és mellette a szüleidtől is kérj támogatást, illetve, ha megvan még a lánnyal a beszélgetésetek és volt ilyesmiről szó akkor az igazolhatja, hogy te nem küldtél neki ilyen képet és vissza is utasítottad őt.
2022. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Kuldtem neki ferfi nemi szervrol kepeket De nem a sajatomat amit tudattam is vele egyertelmuen de a beszelgetesek nincsenek meg viszont kepernyokepet biztosan csinalt es sajnos azt ugy manipulalja ahogy akarja.meg senki nem fogja szerintem elhinni hogy tenyleg nem magamrol keszult a kep
2022. nov. 27. 17:16
 20/37 A kérdező kommentje:
Attol felek hogy ez igy csak rosszabb lesz.igy is 2 olyan "baratom" is benne van ebbe a bántásban akiknek sohasem artottam semmit es nem is neztem volna ki beloluk hogy barmiert is ellenem szegulnenek
2022. nov. 27. 17:23
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!