Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha a velem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha a velem egy iskolaba jaro lany egy keprol azt allitja hohy az en nemi szervem van rajta es mindenkinek azt mutogatja es emiatt bantanak engem?(az oszt tarsaim)

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Szerelmes volt belwm megmondtam neki hogy en meg nem akarok vele kapcsolatot es a hatam mogott most ilyeneket terjeszt rolam.

2022. nov. 26. 18:41
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Ma az osztfonok is tudomast szerzett a tortentekrol az igazgatoval egyetemben es valoszinuleg fegyelmi eljaras fog az ugyben indulni.a tegnapi beszelgetesbol annyi lett hogy a lany az oszt tarsaimnak ma is tovabb probalta bizonygatni hogy zaklattam, de ok is elkezdtek eszrevenni az ellentmondasokat ugyhogy szerintuk is csak lejáratni akart. Lenyegeben a lany be is ismerte hogy o sem hiszi el hogy en vagyok rajta.
2022. dec. 2. 15:47
 32/37 anonim válasza:
100%
Helyes, akkor úgy alakulnak a dolgok, ahogy kell, nem is szabad hagyni, hogy ilyeneket műveljenek 😊!
2022. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Teljes szívemből kívánom hogy basszák ki a csajt aki ezt tette veled. Nagyon ne törjön meg. Lehet hogy ezmiatt sokan megutálnak vagy hasonló, de ha vannak barátaid (ez nagyon hulyen hangzik bocsánat) akkor ők biztos tudják hogy nem vagy ilyen. Lépj túl az egészen minél előbb. Ha lehet akkor egy pszichologussal beszélj. Sokat tud segíteni. Első kézből tudom. Öngyilkos hajlamokkal fordultunk segítséghez és mára már kb 40 óra beszélgetés után teljesen elmúltak ezek a “vágyak”.
2022. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
A ket osztfonokneknelmondtak a szuleim a tortenteket akik figyelmeztették a lányt hogy ha ezt nem fejezi be az iskolaban fegyelmi eljaras indul vele szemben es fel lesz jelentve zaklatásért.remélhetőleg annyiban maradnak a dolgok.koszonom mindenkinek aki biztatott. Remélem ez mindenkinek egy tanulságos történet.
2022. dec. 5. 19:02
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Le kalappal elotted ! Ennyi idosen nem sokan tudjak ezt kezelni es beszelni rola.
2022. dec. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 NTBS ***** válasza:
100%
Nagyon ügyes voltál. Gratulálok a kiállásodért.
2022. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom tudod-e de egy ilyen ügyben ha fegyelmi eljárasra kerül a sor akkor az egyenlő egy kicsapással. És még az is lehet hogy másik iskolába se veszik fel mert zaklatásért van elbocsájtva



#33 voltam

2022. dec. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!