Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha a velem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha a velem egy iskolaba jaro lany egy keprol azt allitja hohy az en nemi szervem van rajta es mindenkinek azt mutogatja es emiatt bantanak engem?(az oszt tarsaim)

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Szerelmes volt belwm megmondtam neki hogy en meg nem akarok vele kapcsolatot es a hatam mogott most ilyeneket terjeszt rolam.

2022. nov. 26. 18:41
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Fordulj felnőtt segítséghez, ne hagyd annyiban!


Ez becsület sértés..

2022. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Az abaj nem tudom hogyan mondjam el barkinwk is mert velem tavaly is es altalanosban is sokszor ezt csinaltak es mar rendesen kellemetlen panaszkodásnak érzem
2022. nov. 28. 06:56
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj lesz, mert ez már nem játék , ez konkrét zaklatás.hallfass ránk, igazgató. :/
2022. nov. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Szólj a szüleidnek és az igazgatónak, akár rendőrséget is bele vonhatjátok.

Undorító amit csinálnak veled, maradj erős kérdező még akkor is ha most nehéznek tűnik ❤️

2022. nov. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
16%

Ha akkora a kepen lathato eszkoz hogy buszke lennel ra akkor szerintem te is kezdd el mutogatni hogy nezd nekem ekkora. 😂😂



/s

2022. nov. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Megvagyok elegedve magammal azzal nincs is Baj.a szuleimnek meg nem mondtam el de halistennek azok a barataim akik nem voltak ott azok mellettem álltak viszont az osztalyfonokkel ezt meg megbeszelem hogy mi legyen. Koszonom a valaszokat.🙂
2022. nov. 28. 17:10
 27/37 anonim ***** válasza:
84%

Ne érezd rosszul magadj, és ne aggódj. Ők csak beteg kis ovisok, akik semmit nem tudnak az életről, a feszültséget amit éreznek pedig rajtad verik le komoly bizonyíték nélkül. Megtanultad, hogy nagyon óvatosan bánj a szavakkal és az emberekkel, mert seperc alatt meg tudnak változni veled szemben.


Ha szépen megmagyarázod a tetteid, akkor is hátha tudnak segíteni a szülők is, tudod, ők is csináltak SOK hülyeséget, mint minden szülő gyerekkorában. Egyáltalán nem vagy egyedül ezekkel! Ezekről a fenyegetésekről és mindenről számolj be, hogy te semmi rosszat nem akarsz senkinek, de hazugságokat terjeszt rólad, amit mindenki azonnal elhisz, mert behódol a lánykának.

2022. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

"mar rendesen kellemetlen panaszkodásnak érzem"

Ne érezd annak, mert nem az. Cseszegetnek mások, erről segítséget kérni semmennyire sem panaszkodás. Aki annak hiszi, ne törődj vele.

2022. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók. sajnos sokára,de megtortént az elso fejlemény.elmondtam a szuleimnek es a lany szuleivel megprobaltuk beszelni de ok nem hajlottak a dologra.hogy ez egy jo pelda legyen azert hogy kialljunk magunkert ,ezert folyamatosan kozolni fogom a fejleményeket.
2022. dec. 1. 21:17
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Mondd hogy mész az igazgatóhoz, bizonyítékkal! :(
2022. dec. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!