Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs kedvem mindig csinálni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs kedvem mindig csinálni a barátommal ez az én hibám? (A barátom 16 éves) Milyen tanácsot tudnátok adni?

Figyelt kérdés

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt.Nagyon sokszor kívánja a szexet. Ezzel nem is lenne a gond ha tudnánk is csinálni úgy hogy senki ne zavarjon meg.De legtöbbször nincs rá esélyünk így mikor kezdeményezi én ellenzem,mondom neki, hogy nem! Nagy az esélye, hogy le bukjunk, meg akárhogy is nézzük nincs esély arra, hogy csináljuk. De ő akkor is nyomul.Elököm a kezét stb de ő akkor is folytassa tovább és még utána ő van felháborodva,hogy ő nem kutya,olyan mintha undorodnék tőle stb. Észre se veszi, hogy olyankor undorodom tőle mikor ezt csinálja. És igen legtöbbször nincs kedvem hozzá mert vagy csöndben kell lenni vagy attól kell félni, hogy nehogy ránk nyissannak. És igen nem élvezem így sehogy. És volt már olyan, hogy ránk nyitottak csak szerencsére gyorsak voltunk nem látták, hogy épp mi csináltuk volna.


Sőt még azt a dumát is nyomja a barátom, hogy örülj veled mindig csinálni akarom meghogy,nem megy más lányhoz stb



Fiúk tényleg ilyen nehéz ki bírni?



2022. dec. 12. 23:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
55%
Konkrétan megerőszakol a barátod. Nyugati országokban a srác már börtönben lenne.
2022. dec. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

6/11

Nem az,hogy nem akarok vele szexelni de ha egyszerűen nem vagyunk abba a helyzetben,hogy tudjuk csinálni akkor mégjóhogy nem csinálom.

2022. dec. 13. 14:54
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt nem képes felfogni akkor kuka, már ez is gáz, de hogy 'fenyeget' mint:

'Örülj, hogy nem csallak meg, mert te nem adsz!' eléggé nagy probléma.

Úgyhogy nálam ez kuka, de persze te tudod.

Amúgy ha nem fexel neki előbb utóbb félre fog lépni vagy szakít veled, mert szexehes, perverz fiúcska. :/

2022. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

El hagyni meg nem akarom mert tényleg szeret szembe áll mindenkivel értem sőt a családjával is. Mert tényleg meg tesz értem sok mindent. Képes le jönni hozzánk ha éjjel összeveszünk.

Legutobb is le jött 11-kor mikor összevesztünk az egyik éjjel és ott volt hajnal 2-ig majdnem,úgy hogy reggel 5-kor kelt. Kétség nincs ahhoz,hogy nem szeret. Nekünk csak ezzel van a probléma. El hagyni nem akarom mert tényleg szeressük egymást.

2022. dec. 13. 15:00
 15/31 anonim ***** válasza:
91%

Pedig a kevés szex, vagy nulla szex veszekedést fog idézni, mit irkalok most írtad hogy vannak viták lol.

Frusztrált lesz, azt érzi majd nem kívánod, kielégítetlen marad és elég egy olyan illuminalt este haverokkal buliban azt már félre is lép.

Ez sajna így van, ha nem dobod be magad valahogy, valahol máshol nem lesz ennek jó vége.

Szerethet ő, meg mehet éjjel bármikor, ha egyszer már elkezdtettek szexelni, belekostolt nem fog megallni miattad és az, mint írtam, hogy olyanokkal jön hogy más lányok bizonyítják mindazt amit írok.

2022. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

"Elököm a kezét stb de ő akkor is folytassa tovább és még utána ő van felháborodva,hogy ő nem kutya,olyan mintha undorodnék tőle stb. Észre se veszi, hogy olyankor undorodom tőle mikor ezt csinálja."


Ha nem kutya akkor tudomásul kellene vennie, hogy nem az van, hogy áll a cerka és már négykézláb vagy akkor is ha nem adott a körülmény. Ki tud úgy ellazulni, hogy bármikor rátok nyithatnak? Írod is, hogy már volt rá példa, de gyorsan összeszedtétek magatokat... ez nem volt neki is elég kellemetlen??

Az ember az tudjon uralkodni magán, és fogja fel ésszel mikor lehet, mikor nem. Jogod van nemet mondani.

2022. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

16/16

Így van én is azt mondom, a kutyának azt mondom,hogy nem az meg érti.

Ha neki szex a lényeg menjen más lányhoz aki ki veri neki az utcán is. Mert volt már rá példa,hogy nem dugott helyen az utcán ahhol sok kocsi jön ott akarta hogy kiverjem neki. Nekem ehhez nincs undorom. Volt mikor nyitott ajtonál ki kellett vernem neki miközben az anyja telefonját nyomkodva a kezében kint ült szembe velünk. Azóta is meg bántam,hogy rá bírt venni. Elég gusztustalanok voltunk. Szerintem meg lehet érteni engem,hogy lenne kedvem hozzá de nem csinálom. Ha neki nem tetszik menjen más lányhoz aki meg teszi ezeket mert én nem.

2022. dec. 13. 15:50
 18/31 NTBS ***** válasza:
100%
Beszélj vele. Ha nem ért a szóból pedig szakíts vele, mert ennek nincs értelme. nem egy guminő vagy te.
2022. dec. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
31%

Neked kell megbeszélned vele, mi nem tudunk rá hatni. Bár tényleg hülyeség azért nem szexelni, mert rátok nyithatnak. Azt könnyebb lenne megértetni a szülőkkel, hogy ha be akar menni, akkor kopogjon, vagy be se menjen, hanem kintről megkérdezze, amit akar. De te tudod, hogy meddig szeretnél ezzel szórakozni.

Azzal meg, hogy este 11-kor még elmegy hozzátok, mikor reggel ötkor kel, azzal nem azt bizonyítja, hogy szeret, hanem hogy idióta. Bár teszem hozzá, a leírtak alapján az utóbbi cselekedetével semmi gondod nem volt, ellenben szex meg alig van, mert attól félsz, hogy rátok nyitnak, ami így elég ellentmondásos, ha azt nézzük, hogy ki mit tesz meg a másikért. Nem akarom védeni, mert a leírtak alapján csinált pár gusztustalan dolgot, de nekem nem tűnik úgy, hogy te annyira próbálnál mindent megadni.

2022. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó gyerek mindkettő, akik felnőttnek tettetik magukat, holott fogalmuk nincs hogy mi egy párkapcsolat.

Szomorú, hogy osszefekudtel vele már legelőször is kérdező, mert te vagy a lány, ő neki a szex az szex.

És ja úgy tűnik totál, hogy még arra is ravett, nem voltál felkeszulve rendesen és most, hogy túl vagytok rajta csakis azt szeretné.

Egyetértek az utolsóval valahol máshol jársz, mert a szerelem nem ott kezdődik, vagy végződik, hogy éjjel utánad járkál.

Hanem, hogy nem sietett, erőltett semmit amire nem vágysz, nem vagy készen.

2022. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!