Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinálnátok? A legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ATKA2003 kérdése:

Ti mit csinálnátok? A legjobb lány barátommal már 10 éve ismerjük egymást. Aztán két évig valamiért bántották a barátaim, akikkel össze is vesztem emiatt, végig harcoltam mellette 1.5 évet. Aztán jött a változás. Kibékült azokkal akik bántották.

Figyelt kérdés
Azóta inkább velük lóg, kicsit levegőnek néz engem, és ez hihetetlenül idegesítő. Meg is mondtam ezt neki. De magamon is észre vettem hogy kissé túlságosan is hiányzik. Furan hangzik de eléggé olyan volt mintha jártunk volna, persze azért nem minden😉😂. De a lényeg hogy szerintem szerelmes vagyok belé, csak nem akarok beismerni, de ő közben kezd távolodni, és olyanná válik ami nem akart. A srác aki pedig bántotta azzal kavar minden bulin, ami végképp rosszul esik mivel én balheztam össze a barátaimmal miatta hogy aztán kiturjon... Köszi a válaszokat, jól jönne a tanács mert kezdek kiakadni. ( Mellesleg minden ismerősünk a srácon kívül azt mondta hogy a tokeleletes pár lennénk)

2019. okt. 12. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszkor, személyiségváltozás. Nem tudsz mit tenni, lapozz!
2019. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos el kell fogadnod hogy megváltozott. Nem volt igazi barátod ha csak így otthagyott, ráadásul azokért az emberekért akik bántottak téged, ilyen emberre nincs is szükséged. Értem, hogy hiányzik, de ha ennyire megbízhatatlan akkor idővel rájössz hogy jobb neked nélküle.
2019. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem engem, őt bántották, és 10 évig tényleg legjobb barátok voltunk
2019. okt. 13. 07:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet akkor azért kezdett el velük barátkozni, hogy nehogy mégegyszer megtörténjen ugyanaz. Mondjuk én biztos nem kezdenék el barátkozni azokkal akik így bántak velem.
2019. okt. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Stockholm-szindróma.

De tényleg nem tudsz vele mit csinálni, hagyjad.

2019. okt. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!