Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a tinik hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a tinik hogy normális ha az életben van/volt 16 kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Sokszor tapasztalom hogy mindeki termeszetesnek tartja azt hogy tobb kapcsolatuk is legyen es ne azzal eljek le az eletuket aki eppen az aktualis parjukat.Oszinten nem ertem mit gondolnak, divat hogy valtogasd az elettarsad, vagy egyatalan miert valasztanak egy olyan embert akirol tudjak hogy nem lesz orok eletu a kapcsplatuk.Es ugyan mar, kiderul par honap utan hogy nem az igazi?Ilyen nincs csak a mesekben!Azt erzed ha az aktualis partnereddel nem alsz majd az oltar elott mar az elejen, es nincs olyan hogy egy honap utan mutatta meg az igazi enjet, miert? Egy honapig meg az ikertesojat kuldte hozzad hogy olyan hirtelen mas lett?

2022. dec. 14. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
a szociális médiaplatformokon látják és az internetes társkeresőprogramoknak is kicsit ez a célja
2022. dec. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Köszönjük a mélyenszántó gondolatokat, Emese. Javasoljuk, hogy ha eddig nem tetted, akkor keresztelkedj meg, és vállalj szexedukációs oktatást egy gimnáziumban.
2022. dec. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
te teljesen hülye vagy. nincs mit
2022. dec. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Én mindig egy életre szóló szerelemre vágytam. De én általában a sorból ki is lógok.

Egy olyan párom lett, akivel el tudom képzelni, hogy ez működni fog egy életen keresztül.


Sokan egyébként, azért ilyenek, mert most megfordult a kocka. Régen pont az volt a módi, hogy egy életre választanak párt. (Bár abban az időben ezt pont nem jól csinálták, de az elképzelés szép volt). Most az lett a módi, hogy legyen tapasztalat. Ilyenek vagyunk mi emberek. Ki kell élni magunkat. Amivel azért nem értek egyet, mert egy ember mellett is tud az ember tapasztalatot szerezni, HA jól választ. Meg tudja saját magát ismerni egy ember mellett is. A kiélés sem az igazi mantra. Miért kéne pont ebbe kielni magát? Nekem pl az élmények sokkal többet jelentenek, mint hogy legyen x pasim, és megtapasztaljam, hogy ki milyen.

Mindig volt egy határozott képem, hogy milyen embert szeretnék magam mellé, ez sokat segített. Bár azt hozzáteszem, hogy ehhez is nagy szerencse kell.

2022. dec. 15. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Most olvastam el az írásod utolsó részletét.

Azert is írtam, hogy ehhez szerencse kell, mert sokan azért nagyon jól megtudják magukat játszani.

2022. dec. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért lehet, mert sokan nem szerelemből mennek bele egy kapcsolatba, erre pedig hamar rá is jönnek.
2022. dec. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés. Mint szám tényleg sok, főleg ha az egyén 20 alatt van. Nem hiszem hogy 16 embert tényleg szerettek, mert akkor nem lett volna rövid idejű. Mind. Vannak olyan személyek akik nehezen oldódnak fel. Lehet szó 1 hétről, 1 hónapról. Minél többet van a személlyel annál gyorsabb lesz. Én is ilyen voltam év elején. Végül nem is jöttem össze a másikkal mert nem éreztem semmit, az elején kedveltem de ennyi.


Nekem nincs egy határozott képem, milyen embert szeretnék magam mellé. Még a nemét se tudom eldönteni. Úgy vagyok vele hogy majd érzem ha kiemelkedik a többi szimpatikus személy közül. Bőven 16 embert kedveltem, de senkivel se voltam kapcsolatban. Nem is mindegyik tini áll készen egy kapcsolatra, csak menő ha volt/van valakid.

2022. dec. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

hát, elég keserű életed lehet ha így látod a dolgokat

sajnállak

2022. dec. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
57%
A rájuk hatással rendelkező médiatermékek miatt.
2022. dec. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
50%
Félre megy a kandúrod csak nem tudod. De te se mondtad el neki, h alád vágtak mikor már együtt voltatok.
2022. dec. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!