Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Szóval, tegnap felkeresett engem egy fiú snapchaten, akivel régebben beszéltem, nyáron. Sokáig beszéltünk akkoriban és jó volt minden, csak abbamaradt.

Tegnap a semmiből felkeresett egy másik snapen, visszaaddoltam és elkezdtünk megint dumálni. Ma is beszéltünk.

Nemrég írt nekem, csak nem nyitottam meg, nem tudtam visszaírni mert dolgom volt éppen.

Tehát félóráig nem írtam vissza és letiltott😅 Van ilyen?

Olyan kíváncsi vagyok hogy mit írt utoljára, ugye nem tudom visszanézni mert eltűnt. Nem tudom miért tiltott le. Nem adtam rá semmi okot.

Én sem szeretem ha nem nyitják meg az üzenetem és nem írnak vissza egy darabig, de nem tiltom le..

Ez miért lehetett? Veletek volt már ilyesmi?



2022. dec. 27. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen retardáltak. Nekem is azt mondta a csaj, hogy "ghostingolom", közben meg, mit ad isten, vezetnem kellett, amiről amúgy beszámoltam.
2022. dec. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Sajnos ez gyakori, én is tapasztaltam, lehet, hogy csak hirtelen idegességből tette, mert türelmetlen, és megeshet, hogy majd felold. De az is lehet, hogy rájött arra, hogy mégsem szeretne Veled újra beszélni. Ezek csak az én gondolataim, de lehet más van mögötte.
2022. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél óráig nem írtál vissza és letiltott? Te jártál jobban, hidd el.
2022. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért lehet, mert az illető nem volt normális.
2022. dec. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3-asnak igaza van. Felejtsd el ezt a gyereket…
2022. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Szerintem te jártál vele jobban, hogy letiltott, mert ilyen pasi nagyon gáz.
2022. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 robetko ***** válasza:
51%
Írj nekem én nem tiltalak le.
2023. jan. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!