Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti szeretitek ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szeretitek ha csikiz a pasitok?

Figyelt kérdés

16éves fiú vagyok és totálisan csiki fétisem van, konkrétan imádnám ha csikizhetnék egy lányt. (Fordítva is jó) :D

Barátnőm még nem volt, de szeretném tudni, hogy ez mennyire visszataszító alapvetően, ha majd egyszer még is lesz.

Ti élveznétek?



2023. jan. 3. 20:03
1 2
 11/12 anonim válasza:
74%
#10 Több évtizede házas vagyok, de még mindig csináljuk, ha a gyerekektől csendes lett a ház. És az erotikus, felizgató előjátékok között még mindig az első. Csak azt tudom mondani, aki nem próbálta párkapcsolatban - és a másikért belement legalább néhányszor - az ne itélkezzen, jelentsen ki ilyeneket. Szexuál pszichológusok is normálisnak tartják, és ez nem mind fétis, aki ezt csinálja!
2023. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

#10 Miből gondolod, hogy kínzás? Mégis ennyien szeretik! Ősi érintési forma, csak ésszel, mértékkel kell alkalmazni. Sokan imádják.

Nehogy előalljunk a kínai, római kínzasi példákkal, meg hogy "bele is lehet halni" veszkárogással.

Ez itt nem az.

ápr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!