Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A roma csajokat mások is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A roma csajokat mások is szexibbnek tartják a magyar csajoknál?

Figyelt kérdés

Év elejétől jött a suliba egy roma csaj, felénk nem igazán vannak amúgy romák, és a haverokkal beszélgettünk róla hogy milyen stb.

Erre kiderült hogy most majdnem mindegyik a roma csajt tartja a legjobb csajnak, szerintetek miért?



2023. jan. 30. 20:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
Vannak szép roma lányok, viszont én amennyire látom ez a szépség 20 körül el is múlik a legtöbbjüknél. Lehet ez máshol máshogy van, de nálunk Nógrádban én ezt tapasztalom.
2023. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
96%
hát akkor 18 alattival kell próbálkozni.. sokuk ilyen 17 évesen bombázó.. láttam már én is olyat.. úgy nézett ki mint egy dögös 23 éves
2023. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%
Mindkét félnél vannak csinos és kevésbé csinos lányok is.
2023. jan. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
62%
Nekem unokatesóm 13 éves, de meg nem mondanánk róla, hogy annyi mivel korához képest eléggé fejlett, ránézésre 15-16-nak is kinéz, olyan a genetikai adottsága.
2023. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%
Én magyar vagyok. Sajnos nem lány már :). A cigány lányok valóban nagyon szépek. Nincsenek leszbikus hajlamaim, abból indulok ki amit látok. Szépek, csinosak, figyelemfelhívó a kinezetuk. Sajnos ez amikor megszületik a babajuk elmúlik. Sok roma ismerőseim vannak, akikkel jóban vagyok és ezt látom mindenféle banatas nélkül mondom. A magyar lányok nem annyira szemre valók de 35-40 éves korukban teljesednek ki amikor igencsak szépek lesznek. Tisztelet a kivételnek mert olyan is van. Ilyen a genetika
2023. febr. 1. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Hiába írogattok rám privátban, senkinek nem fogok válaszolni, akárhogy is erősködtök és nem ismerkedni vagyok itt!

Ezt már számtalanszor elmondtam, hogy ez nem az az ismerkedős, társkeresős kérdés!

De hogy az értelmi szintetek eléggé alacsony, arról nem tehetek. :)

2023. febr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
25%
6 os akkor ne válaszolj nekik azt annyi... úgy bírom ezeket... itt mutogatják hogy " nem kérek nem kérek privit" -.- hogy mindenki lássa hogy hú de kapósak vagytok?? erre megy ki? :)
2023. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!