Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm apja nagyon bunkó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm apja nagyon bunkó mit tudok tenni hogy normalis legyen?

Figyelt kérdés

17 évesek vagyunk, baratnőm az apjával él, aki fiatalos, sportos jól szituált ember, mindig jól ne z ki, sok pénze van, valami értékesítő, üzletkötő 3 autója van.

Mindig mikor jövök baratnomek valamit beszól, hogy na már megint ide fújt a szél? Látom szeretsz itt lenni, Ugye tudod h a drágább whiskyből nem ihatsz? Durex a legjobb, azt kell használni, ha más olcso gumit veszel azt ide nem hozhatod stb mikor ketten vagyunk akkor mindig beszól de a barátnőm előtt is folyton beéget. Baratnomnek mondtam, hogy ez zavar , de szerinte az apuka Hanák ilyen a humora. Nagyképű, arogáns, beképzelt bunkó, de én normalis vagyok vele. Baratnomnek mindent megvesz, meg baratnőm nagyon bulizos én meg meg normalis buliba sem voltam.

Múltkor suliba vitt minket reggel a Merci Crossoverrel és mindketten hátul ültünk, fogtuk egymás kezet a baartnomnel. Erre megszólalt h aranyosak vagytok és nem akarok pillanatrontó lenni, de ilyen olcso nadrágba ebbe a kocsiba nem ülhetek be, meg jöhettünk volna a régebbi autóval de szerinte eltereltem a figyelmet, meg ő nem taxisofor. Szóval arogáns na. A szakmájában jó, de durva h mit meg nem engedhet magának.

Van neki valami huszoneves csaja aki most a “baratnője” vagy ki mert ő is folyton bulizik és főzni se tud nagyon buta a csaj, na ot elviszi mindenhova stb :D

Szóval emiatt meg nem nagyon szeretek baratnomek lenni mostmar pedig van náluk medence, jakuzzi, meg szép ház. Baratnőm meg hozzánk nem szívesen jön mert nálunk csak 20,5 fok van télen meg kicsi a ház baratnőm szerint rosszul szigeteltek a falak meg mi nem ilyen körülmények között élünk. Nem tudom mit tehetnek de orulok h nekem normálisak a szüleim.



#Barátnőm apja, nagyképű, arogáns, gazdag
2023. jan. 31. 01:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Csak a pénzért vagy a lánnyal?
2023. jan. 31. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Ezt a kezdetektől poénra kellett volna venned, mert látja rajtad, hogy téged meg lehet fogni ezzel. Mostmár ennek a lehetőségnek lőttek, szóval csak az marad, hogy szólsz a barátnődnek, aki megpróbálja elrendezni az apját.
2023. jan. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sosem késő visszaszólni, valamivel vágj vissza. Ennek két vege lehet, ha tényleg ilyen akkor megutál, haeg poénból csinálja akkor normális lesz.
2023. jan. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szólj vissza, xard le, hogy a barátnőd apja. Pl: "de ilyen olcso nadrágba ebbe a kocsiba nem ülhetek be"


Ilyenbe ilyen kell, különbbe különb kell.


Meg ilyesmi.

2023. jan. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%
Viseld el amíg el nem költöztök.
2023. jan. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7%
Jó kis kamu sztori. Mondjuk a helyesírásod alapján nem csoda, ha vki lenéz.
2023. jan. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Nem a pénzért vagyok a lánnyal. Nálunk az igaz, hogy az ellentétek vonzák egymást.


Lehet, hogy tényleg vissza kene Szolnom, elvileg viccből csinálja, azt hiszi vicces.

2023. jan. 31. 11:13
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Taknyosra szopat barmikor es ott hajt beloled pinat, ahol akar. Idosebb nalad es nagyobb jatekos, nem egy kis pelyhes kuki. A csavo taho, mert nem taknyosokat kellene ledominaljon. Keruld a tarsalgast vele vagy, ha kezdi a hulyeseget tereld a temat valamire, beszelj arrol ami teged erdekel, iranyitsd a beszelgetest, igy nem leszel annyira egyertelmu celpont. Felesleges az o jatekaba belemasznod, az elobb emlitett erobeni kulonbsegek miatt.
2023. jan. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Baratnőm is ezt mondta csak más szavakkal, köszönöm szépen, így fogok tenni.

Elég izmos, meg konditerembe jár baratnőm apja, szóval igen vannak erobeni különbségek 😂

2023. jan. 31. 12:45
 10/15 A kérdező kommentje:
😀😀😀😀😀
2023. jan. 31. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!