Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hány évesen normális hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen normális hogy barátod/barátnőd legyen?

Figyelt kérdés

Igazából több féle variációt hallottam: valakinek 12/13 éves amikor az első párkapcsolata van/volt, de van akinek 17/18 évesen.

Mennyi idősek voltatok az első párkapcsolatotoknál? Hány évesen normális hogy legyen az első?



2020. júl. 15. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Te hány éves vagy?

Mindenkinek...eljön a megfelelő idő..érettség a kapcsolatra.

2020. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Az nem korfüggő egészséges embernél, viszont aki sokáig nem talál magának párt annak változtatnia kellene magán...
2020. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 dandee.vig ***** válasza:
65%
15-16
2020. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez fejben dől el, nem a gyertyák számán a tortádon. Szerintem egyébként jobb később, mint soha, mert minél később lesz az első, annál jobb lesz. Ne érts félre, nem szüzességet kell fogadni házasságig, hanem sodródj az árral, lesz ahogy lesz
2020. júl. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

18 éves talán.


12-13 ???


Az még gyerek!!


Szerintem kár elsietni és siettetni az eleje úgyis csalódás.

2020. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

A kor nem függ össze az érettséggel. Szerintem simán van olyan, aki 12-13 éves korában kezdi. Én 15 éves koromban éreztem először, hogy nekem barátnőre lenne szükségem.


#5 13 éves korodban már nem vagy gyerek. Szerintem okés egy kapcsolat ebben a korban, az más kérdés, hogy szexelnek-e.

2020. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Hát az tuti, hogy ami manapság a tinilányoknál megy az nem normális!


12-13 évesen úgy kinézni, mint egy kva, fiúkat üldözni, nekik szerelmet vallani, gumi nélkül összefeküdni, aztán meg itt a gyakon aggódni, hogy terhes lehetsz-e és kiégni 20 éves korra - nos, ez igazán elborzasztó és nagyon remélem, hogy a kedves kérdezőnek több esze lesz és nem követi a mai trendet!


Lehet álmodozni, szerelmesnek lenni kortól függetlenül, de komoly kapcsolatra még akkor is éretlen egy gyerek és az meg nem igazi párkapcsolat, amikor a barátoddal hétvégén taliztok és jól megk.r hátulról is, de úgy, hogy neked iszonyúan fáj, de mégis eltűröd, mert nem akarsz kilógni az osztályodból és ciki a szüzesség....


Na, akkor ez normális? Nagyon nem!


És a gyerekek egymást hajszolják bele a kapcsolatokba, mert muszáj, mert akinek nincs barátja, azt kinézik, hát legyen már eszetek és ne erőszakoljátok meg se egymást se magatokat!


Meg kell várni a testi-lelki érettséget és az igazit.

2020. júl. 16. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Mindenki mondja hogy a kor nem számít


DE IGEN IS SZÁMÍT


Nem mindegy hogy van egy 13 éves kislány és neki egy huszon akár hány éves pasija

Csak arra fog annak a faszinak kelleni ez a kislány hogy a szüzességét elvegye tőle



16 éves vagyok és msot van az első párkapcsolatom

2020. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8 ebben igazad van. De szerintem mondjuk egy 13 éves, és egy 15-6 éves kapcsolata releváns ebben a kérdésben.


Attól függ miről beszélünk. 13 évesen szerintem normális, ha olyan a kapcsolat, hogy egymás kezét fogják, és néha csókolóznak. Ha szexelnek is, az még korai.

2020. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9 az a baj hogy a 16 éves is simán lefekteti a 13 éves kislányt

mert már a fiúknak ilyen korban kattog a fejükben a szex

2020. júl. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!