Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális, hogy azt kívánom,...

Normális, hogy azt kívánom, hogy a legjobb barátnőm újra szingli legyen?

Figyelt kérdés
Ovis korunk óta szétválaszthatatlanok vagyunk, most összejött pár hónapja egy pasival. Azóta állandóan csak körülötte forog a világ, rám már nincs is annyi ideje, mindig vele van, már csak kb. kéthetente találkozunk, pedig előtte egy héten minimum kétszer-háromszor is taliztunk, de volt hogy kb minden nap, szinte testvéri kapcsolatunk volt. Ha írunk egymásnak, már úgy illendő kérdezni, hogy hogy vagytok, nem elég csak azt hogy hogy vagy? Vagy ha csak egyes számban kérdezem, akkor is egyből róla ír, hogy most milyen jó hogy nála van, vagy a srác van náluk, stb. Hiányzik, amikor még én voltam a legfontosabb az életében, és most ezt a szerepet felváltotta valaki más. Nehéz elfogadni, hogy mostantól csak egy barátnő leszek, akire majd csak akkor van ideje, ha épp nem a sráccal vannak együtt. Azt kívánom néha, bárcsak szakítanának. Tudom, hogy a legjobb barátnőjeként örülnöm kéne a boldogságának, de mit tegyek ha nem megy? Mondjátok nyugodtan, hogy irigy, féltékeny vagyok.

2020. jún. 2. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Kissé féltékeny dolog. De természetes, hogy hiányzik. Hiszen mostmár nem annyi időt töltesz vele.


Töltsetek 3asban időt.

Mozi, kirándulás, társas játék, baráti összejövetelek, biliárd, sportok, grill party.


A csapat feloszlik, amikor egy romantikus kapcsolat eléri az egyik, vagy többi tagját. Ez már csak ilyen. Erről énekel Pumba és Timon is az Oroszlánkirályban.

2020. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Inkább kívánj magadnak is egy pasit, azzal mindenki jobban jár.
2020. jún. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Figyelj, egy barátság soha nem lesz mindig ugyanolyan. Ahogy változik az élethelyzetetek, ahogy más-más életszakaszba léptek, úgy változik majd a kapcsolatotok dinamikája is. Ha ehhez nem tudsz nyitottan hozzáállni, akkor ez a barátság nem fogja túlélni ezeket a változásokat.

Még bőven a mézeshetek elején vannak, teljesen természetes, hogy egyelőre háttérbe szorulsz. Az is természetes, hogy már nem te leszel az élete középpontja és nem fogtok heti 3-4 alkalommal találkozni, de majd szépen kialakul a dinamikátok, esetleg neked is lesz valakid, simán működhet ez a barátság, de csak ha nem engeded, hogy a jelenlegi (nem jogos, de érthető) féltékenységed elvakítson. Változtatnod kell a hozzáállásodon, ha nem akarod elveszíteni. Közben nyiss mások felé is, ha csak egy lapra teszel fel mindent, az sosem egészséges, akármiről is van szó.

2020. jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Nekem emiatt lett vége az évtizedes legjobb barátságomnak. Egyszerűen nem bírta felfogni, hogy nem tudok kétfelé szakadni. Neki vagy teljes egészében kellettem, úgy hogy csak rá figyelek, vagy sehogy. Baromi önző hozzáállás. Ezen azért gondolkodj el, megéri-e felrúgni ezt az egészet. Mert az lesz a vége, ha nem tudod elfogadni, hogy szerelmes.
2020. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Ne kívánj ilyet neki sem, és senkinek sem.
2020. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Ha megmutatod, hogy örülsz az örömének, de ennek ellenére szeretnél vele tölteni néhány órát egy héten, ez egyáltalán nem tolakodó, mégis aszertív.

Erre jók a csajos esték és a 3asban , vagy társaságban töltött MINŐSÉGI IDŐ. :)

2020. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A dolog teljesen normális. És önző természetesen.
2020. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En nem kivannék rosszat neki, de hogy feltekeny vagy az szerintem normalis. Nekem csak olyan baratnoim voltak akik pasifuggok voltak es a fő tema addig is a tarskereses volt jo hogy amint bepasiztak eltuntek. Mert aztan nem is nagyon volt ugy kozos tema mert a pasirol akart beszelni folyton es ahhoz nekem nem volt kedvem
2020. jún. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!