Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinik, számotokra vicces ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinik, számotokra vicces ha egy felnőtt férfi még szűz? (25-30 éves)

Figyelt kérdés
2023. febr. 2. 17:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
#7 Nem mindenki egyéjszakás kalandban akarja elveszíteni. Olyannal, akivel esetleg eltudtam volna képzelni, mert szerettem még nem jött össze, mert nem volt viszonzott a dolog. Ez ilyen egyszerű. Persze tudom, az ember gyárilag poligám, mindegy csak lyuk legyen...
2023. febr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

10-es, ismerek egy ilyen párt, pont 6 évvel idősebb a nőnél a férje, 21 évesen házasodott, most 27 éves és három gyerekük van, lehet lesz is még. Feltételezem az anya dolgozni nem nagyon szeretne egy darabig. Megtehetik, nemrég adták el a 130 milliós lakásukat Budapesten, úgyhogy van miből eltartani a családot.


Ezek nagyon szép történetek, kívánom, hogy neked is váljon valóra Isten kötelékében a szerelmeddel.


Csak én pl: jóval liberálisabb vagyok ilyen téren és nagyon-nagyon nehezen hiszem el, hogy 26 évesen találnék még valakit, aki várna a házasságig. Voltak hívő barátaim. Ők is várni akartak, nem azért szakítottunk, mert nem feküdtem le velük időben, hanem mert más dolgok voltak...


Szóval 26 évesen én is egy szűz nő vagyok, de már úgy vagyok ezzel, hogy ha ismét rám talál egy igazi románc, ahol érzem a kötődést, képes leszek kötélnek állni, mert nem hiszem, hogy ezen múlna az életünk. Sőt, kipróbálni a kémiát még szerencsésebb is!.


Mert szépek a rózsaszín álmok, de rengeteg keresztény liberális szemléletű. Egyesek egyenesen álszentek... adnak a hagyományoknak, közben meg isznak és szexelnek össze-vissza. :/


Szóval ezzel csak annyit akarok mondani, hogy nagyon megbecsülendő az elképzelésetek, de ha úgy érzitek, meg akarjátok tenni az esküvő előtt, akkor tegyétek. Nem ezen fog múlni, hiszen Isten megbocsát.

2023. febr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
7-es, egyeseknek már ott megakad a dolog, hogy bematchel Tinderen.
2023. febr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#13


Olyan is van?


🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2023. febr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 robetko ***** válasza:
Mi van akkor ha valaki aszex és azért nem akarja elveszíteni,mert teljesen hidegen hagyja a szex?
2023. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!