Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el a csajt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a csajt?

Figyelt kérdés
Sajnos egy lány visszautasított egy másik srác miatt, ezután pár napig nyílván csak ezen pörgött az agyam. Azt hittem már túl vagyok rajta mert már alig gondoltam rá az elmúlt napokban. Viszont tegnap megint láttam őt személyesen és azóta megint visszaestem oda, hogy nem tudok másra gondolni. Ti mit szoktatok tenni ilyenkor? Mert ez nem állapot, hogy egész nap nem csinálok semmit, mert rá gondolok, miközben ő egy másik fiúval beszélget. Igazából még heti 1-2 alkalommal biztos fogom látni egy ideig és nem szeretném ezt az időszakot így tölteni.
2023. febr. 9. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
foglald le magad valamivel, amit nagyon szeretsz csinálni, haverokkal/barátokkal járj el programokra, meg ha szeretsz, akkor bulizni is nyugodtan, ismerj meg új embereket
2023. febr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Eddig ezeket csináltam, csak az a baj, hogy működnek, amíg elfoglalom magam, viszont amikor látom őt azonnal olyan rossz kedvem lesz, hogy mindentől elmegy a kedvem. Eddig bebeszéltem magamnak, hogy nem érdekel már a csaj, meg hogy elmehet a francba, mert más dolog miatt picit csalódtam is benne és nem gondolom ideális barátnőjelöltnek, de úgy néz ki mégse gondolom komolyan, csak jól hangzik.

Haverok azt a tanácsot adták, hogy mutassam meg neki, hogy mit is veszített így, és szerintük a csaj egóját az sérti a legjobban, ha azt látja, hogy én jól elvagyok nélküle is, ezért ignoráljam. Erről esetleg mi a véleményetek? Nekem az a bajom vele, hogy én magamban akarom elrendezni a dolgokat, és ezzel ugye megint a csajra helyeződik a hangsúly.

2023. febr. 9. 17:01
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor éppen rágondolsz, gyorsan foglald el valamivel magad: keresztrejtvény, sakk, zenélés, menj a barátodhoz...
2023. febr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Erre szokták azt mondani, hogy az idő segít. A lényeg, hogy próbáld élni az életed, foglalkozz a hétköznapi teendőiddel.

Van akinek be szokott válni, hogy egy-egy elutasítás után magára fókuszál és csak azért is megmutatja mit veszített a másik. Szóval ha nem is amiatt, hogy megmutasd mit veszített, magad miatt attól még érdemes lehet.

2023. febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4-essel egyetértek. Az idő segít. Elfoglalod magad valami mással, próbálod olyanokkal körülvenni magad amiket/akiket szeretsz, és máris jobb lesz.
2023. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

szintén egyetértek a #4-essel, de főleg abban, hogy ne miatta változz és ne az legyen benned, hogy megmutatod neki, hogy te milyen jól vagy és miatta változol, hanem magad miatt!

amúgy full megértem, amit írtál a válaszodban, valóban ez szokott lenni (tapasztalat), hogy ameddig lefoglalom magam, addig egész jó, de amint meglátom (akár csak social media-n), rögtön rossz kedvem lesz

2023. febr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
röviden k*rva gyorsan.
2023. febr. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor megpróbálom összeszedni magam
2023. febr. 10. 15:35
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 Helyes, ez a jó hozzáállás. Így kell ezt csinálni.
2023. febr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
Mondd neki, hogy egy r@banc k@rva, ettől megfog utálni és utána már te is utálni fogod.
2023. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!