Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki Valentin napi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki Valentin napi üzenetben?

Figyelt kérdés
A suliban minden évben lehet írni névtelenül Valentin napra. Gondoltam írok egy lánynak, aki már egy ideje tetszik, (és úgy vettem észre én is neki) De nem tudom mit írhatnék:| Valami ötlet?

2023. febr. 12. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Hát, hogy mit érzel iránta, mi tetszik neked benne. Írhatsz neki egy verset is.
2023. febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Talán azt, hogy mit szeretsz benne, vagy miket érzel, de én azt ajánlom, hogy ne legyen túl nyálas.
2023. febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A verset én kihagynám, de hagyhatsz neki egy pár kedves szót, hívd el randira, mondd meg neki hol és mikor. Én ezt tenném a helyedben
2023. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mindenképp érdemes, hogy tetszik neked és hogy szívesen megismernéd. Monogramot, vagy nevet ne felejts el ráírni.
2023. febr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

Amit már előttem is írtak.

Néhány kedves gondolat, hogy már régóta tetszik neked, utána elhívod találkozni, leírod hogy hol és mikor, végére egy név valamilyen formában.

2023. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
#5 Mi értelme van annak, hogy leírod ugyanazt, amit előtted már 4-en leírtak?
2023. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#6 ne állj bele feleslegesen 5-be. Szerintem csak támogatni szeretné a kérdezőt :D
2023. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

#6 és 7

Ha ugyanazt több ember is javasolja, valszeg azt fogja gondolni, hogy tényleg az a megoldás. Szóval csak megerősítettem. Ennyi. Nem kéne ezért lepontozni.

2023. febr. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
66%
#7 igaz
2023. febr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%

Névtelenül? Semmit.

A Valentin nap nem arról szól, hogy a nők ingyen figyelmet kapnak. Ott a nőnap, meg az anyák napja erre a célra már.

Amerikában ahol ez a nével-név nélkül küldözgetés divat, ott bizony a nők is serényen küldözgetik ezeket. Meg sütnek sütiket, meg minden.

Ha ez nem oda-vissza megy, akkor ez egy baromság.

Ha meg tetszik az a lány, akkor ne pont Valentin nap mondd el neki, és ne név nélkül. Hanem bármelyik másik nap, és személyesen.

Olyat nem mondunk, hogy szerelmesek vagyunk, mert ez nem igaz általában így párkapcsolati/társasdinamikai tapasztalat hiányában. Maximum tetszeni tud a lány, és áll a cerka. De ez nem szerelem még.

2023. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!