Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki Valentin napi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki Valentin napi üzenetben?

Figyelt kérdés
A suliban minden évben lehet írni névtelenül Valentin napra. Gondoltam írok egy lánynak, aki már egy ideje tetszik, (és úgy vettem észre én is neki) De nem tudom mit írhatnék:| Valami ötlet?

2023. febr. 12. 17:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%
Egyet tudok veled érteni #10, ha nem ismerkedett meg vele a kérdező, akkor hiába küld neki üzenetet, akkor nem fognak összejönni. Randira hívás esetleg, de az kínos lehet ha visszautasít. Engem 7. osztályban kosaraztak ki emiatt, üzenetben vallottam neki szerelmet. Körbemutogatta lányoknak és aztán nem voltunk már jóban.
2023. febr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 hungarikum_202 ***** válasza:
Végül írtál, ha szabad tudni?
2023. febr. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!