Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrég elvesztettem a szüzessé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég elvesztettem a szüzességem, nem sokkal azután viszont dobott a pasim. Szörnyen érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, nagyon szerelmes voltam a srácba, aki 22 éves és egy évig voltunk együtt, viszont nem sokkal az aktus után magamra hagyott. Annyira kiábrándultam a szerelemből, hogy most már úgy érzem, nem akarok több párkapcsolatot, a férfiak csak a szexre jók és teljesen mindegy, kivel fekszem le, mert úgyis elhagynak. :/ Régebben a szüzességem miatt dobtak a párjaim, most meg ez...

2023. febr. 26. 07:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
1%
Gyengén muzsikáltál az ágyban, ennyi. Ezért kellett volna korábban elveszíteni, mostanra pedig igazi Cicciolina lehettél volna. Késő bánat. Annyit tudsz tenni, hogy gyakorolsz minél több pasival. Gyakorlat teszi a mestert.
2023. febr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
30%
Mert nektek mindig a rosszfiúk kellenek. Hàt tessék
2023. febr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%

Hát ki lettél használva. Jobban meg kell válogatnod a pasikat. Nem mindig a külső a fontos.


Attól még, hogy ilyen pasikkal voltál eddig együtt nem mindegyik ilyen.

2023. febr. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
Volt bármi arra utaló jel, hogy nem szeret? Siettette az első alkalmat?
2023. febr. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Hát ebben az esetben tényleg csak a szexre kellettél neki. De nem mindegyik pasi ilyen, nyugi. Ezt valahogy dolgozd föl akár pszichológussal, vagy barátnők, vagy ha jó a kapcsolatod akkor a szülediddel. Előbb utóbb úgy is eljön az igazi, aki a személyiséged, szépséged miatt fog beléd szeretni, nem csak a tested miatt!
2023. febr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
4-es: Nem, semmi erre utaló jel nem volt, ezért is állok értetlenül a dolog előtt, de lehet, hogy csak én nem vettem észre időben :/
2023. febr. 26. 09:24
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
#6 Ha ez így van, akkor egy óriási balszerencsén vagy túl.:/ Ne félj, sok rendes srác is létezik, nem csak ilyenek.
2023. febr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
91%

Én is így jártam annak idején, 17 évesen. Egy ideig rossz lesz én magamat is hibáztattam, hogy senkinek nem vagyok elég jó, de aztán sikerült túllépnem ezen. Már tudom, hogy a fiú egy buta pöcs volt. Két évvel később már keresett, hogy én voltam a számára az igazi, kezdjük újra. Sőt azóta eltelt 10 év és megint keresett, neki nem jött össze komoly kapcsolata azóta sem. :) Szánalmas.

Az idő mindent megold, túl leszel az ilyen sérelmeken. Keresd a barátaid társaságát, ismerkedj, járj el szórakozni, ne rágódj ezen. Sajnos vannak ilyen emberek is, nem a te hibád.

2023. febr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%

Nem minden esetben helytállóak a nézeteid a fiúkról.

Vannak szédelgők is, de vannak becsületesek is. Ugyanez van a lányoknál is: ilyen is van, meg olyan is köztük, csak talán kisebb mértékben. A párkeresés már csak ilyen. Ne szomorkodj, lesz ez még jobb is, ha nem is mindjárt az első alaklommal. A párkeresés -keresés (a sok között).

2023. febr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%

Hát, kifogtál egy retket, nem mindig látszik ez – gondolom. Sokan úgy tudják tenni a szépet, hogy még maguk is elhiszik.

De kettőtök közül te vagy a szerencsésebb, mert átéltél egy szerelmet. Ő nem, ő szegényebb nálad. Kevesebb öröme is volt az egészben, és ő nem egy értékes ember.

50f

2023. febr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!