Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után visszahalottam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után visszahalottam, hogy az exem azért szakított velem, vagyis az egyik ok az volt, hogy kicsi a cicim és ez nagyon elszomorít mit csináljak mással is történt már hasonló?

Figyelt kérdés
Sosem volt nagy szép formás cicim mindig is kicsi volt.(alakilag is meg méretileg is eléggé sz.r, viszont popsim az van) 75/A melltartót hordok de az is nagy rám néha. Az exemnek is elmondtam még az elején a kapcsolatunknak, hogy tényleg kicsi és hogy ezt nagyon szégyellem, akkor azt mondta, hogy nem zavarja mert így tetszem neki meg hasonlók... Majd miután szétmentünk több embertől visszahalottam, hogy ez volt az egyik ok amiért szakított velem és ezt nem nagyon tudom feldolgozni jobban szorongok emiatt mint valaha és el is szoktam magam sírni miatta.

2023. márc. 13. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Olvass szépirodalmat. Bár a kérdésed alapján kár beléd, úgyhogy a horoszkópot ajánlom.
2023. márc. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Bunkó paraszt aki azzal akar menőzni hogy ezért dobott téged.

Ne sírj miatta, biztos fogsz valakit találni aki tényleg szeretni fog.

Egyébként a kisebb mellek se csúnyák sokkal fontosabb szerintem a fenék.

És gondolj arra hogy akinek tiniként óriás melle van annak hamarabb meg is fog ereszkedni.

Szóval ne sírn emiatt

2023. márc. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem biztos, hogy ez az ok.

Az sem biztos, hogy mondta.

Nem biztos, hogy szeretett.


Amúgy még rengeteget fogsz változni. Huszonéves korodra kitelhetsz. 16-20 között rengeteget változhat az ember.

Vannak, akiket taszítanak a dús keblek, és az olyan a vonzó számukra, mint te vagy.

2023. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
A cici, az cici. Az exed meg egy bunkó paraszt.
2023. márc. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is ekkora mellem van és nem volt rá panasz még soha se,sőt tetszett a fiúknak,hogy nem lóg.Az exed egy hatalmas tapló volt.Ilyen indokot értelmes ember nem mond.Látszik,hogy még nagyon nem ért meg egy kapcsolatra se.
2023. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt egyszerű bosszúnak tudnám be. Ha ez neki szakítóok, akkor össze se jött volna veled.
2023. márc. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Egyrészt, miután már az exed, ne nagyon adj arra amit mond. Vagy azért mondja, mert haragszik rád a szakítás miatt, vagy azért hogy érzelmileg el tudjon távolodni tőled, ez így van rendjén... Te pl a gyakorin beszéled ki őt, ezzel sincs semmi gond.


Mellmérethez (és mindenhez, ami a testedről szól) az örök jó tanács:

Törekedj arra, hogy egészséges legyél, és szeresd magadat úgy, ahogy vagy. Ne akarj másoknak megfelelni, és ne zavarjon ha valakinek nem jön be a külsőd. Az egész világnak úgyse tudsz megfelelni, akkor meg minek pazarolod az energiádat arra, akinek nem jössz be? Foglalkozz azokkal, akiknek így tetszel, ahogy vagy.

2023. márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8%

Hát az tuti,hogy nem szeretett.

És igen, hiába mondják a fiúk, hogy bejön nekik a kiscici, ez nem igaz.

Kell, hogy legyen ott valami, amivel elvannak… ha nincs ott semmi, nem tudnak mire izgulni.

Nekem kismelleim vannak, most babát várok, megnőttek a melleim.

A párom sokkal jobban izgul a nagyobb melleimre, pedig állítása szerint szereti a kismelleim.

Nem akar gondolom megbántani, szóval mi kismellű lányok így jártunk…

Ha szerencsések vagyunk elfogadja a párunk ezt és beletörődik, hogy nincs ott semmi.

És igen, a mell sokkal fontosabb mint a popsi.

2023. márc. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs erre törvény, hogy kinek melyik mell jön be.

De ne aggódj, mert majd aki megszeret téged, a szived-lelked-buksid-("szád" is), na annak mindegy lesz, hogy kicsi vagy nagy a cicid.

A mostani exed, meg tényleg egy tapló, ha ezt terjeszti rólad-rólatok.

2023. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17%

Most miért pontoztatok le?

Akiknek kismellük van, de olyan tényleg kicsire gondolok, ami kb semmi… szerintetek nem lesz egy idő után a párotok kíváncsi egy olyan nőre, akinek melle is van?

Az a hülye, aki ezt elhiszi

2023. márc. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!