Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek? Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Van egy lány, akivel 4 éve együtt vagyok. 2 hónapja szakítottunk, de egyszerűen vissza akarom szerezni. Nagyon elszomorít, hogy már van valakije, viszont szoktunk beszélni telefonon.

Figyelt kérdés
És amiket mondtam neki, elsírta magát, és teljesen éreztem, hogy a szíve mélyén akarja ezt az egészet. Távkapcsolatban éltünk, 300km-re voltunk egymástól. Megcsalni egymást soha nem csaltuk meg. Szeretnék elmenni kocsival, és meglepetésszerűen találkozni vele. Persze ismerős által ezt előre lebeszélve. Szerintetek mit tegyek, hogy visszaszerezzem! Fontos, hogy ez nem az a tipikus első szerelmi kapcsolat. Csak építő jellegűeket kérek! Jövőre költöztem volna abba a városba, albérletbe.

2020. nov. 1. 23:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Hát esély valószínűleg lenne, de ez a van valakije... 4 év után 2 hónap alatt már készen állt egy új kapcsolatra? Az azért nem semmi. Én 2 évig voltam a szerelmemmel, és szakítas után 2 évvel voltam képes először arra gondololni, jó lenne valaki.


Azért ezt jó lenne bővebben tudni hogyhogy van valakije, ki az és hogyhogy ilyen hamar képes volt új kapcsolatra.

2020. nov. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Engedd el. Szakítottatok, ő túl akar lépni rajtad. Vagyis próbálkozik egy másik csávóval és kész. Az a hiba, hogy még mindig beszéltek egymással telefonon és így sosem fogjátok elengedni egymást, mert eszetekbe juttok egymásnak. Meg volt az oka biztos amiért vége lett ennek a kapcsolatnak. Persze ha valami nevetséges ok miatt, vagy ilyesmi akkor meg lehetne próbálni újra kezdeni, de ha nyomós ok miatt ért véget vagy ha ráadásul többször is vége lett, (ezt nem tudni a kérdésből ugye) akkor ennyi volt.
2020. nov. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nevetséges volt az oka, persze. Viszont nem tudom, miért ilyen hamar, főleg 4 év után. Nagyon szeretem, mindenképp vissza akarom szerezni. Egymásnak az elsők vagyunk, mindent együtt csináltunk. Én 18 éves vagyok, ő 17, de még mindig érzem, hogy akarja. Teljesen korlátozott vagyok. Nem tudom mit tegyek, ha elmegyek kocsival. Mit mondok neki, mit csináljak. Nem tudom elengedni, és ő sem valószínűleg. Olyan lehetetlen volt, hogy összejöttünk, a sors így akarta. Viszont a végét pedig nem így. Köszönöm a válaszokat. Mindenképp vissza szeretném szerezni.
2020. nov. 2. 00:15
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Először is, mivolt az oka hogy szakitottatok?
2020. nov. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A távolság, de jövőre költöztem volna el
2020. nov. 2. 08:00
 6/12 A kérdező kommentje:
Meg igazából valamennyire bele is kényelmesedtem. De teljes mértékben felfogtam, és tudok változni
2020. nov. 2. 09:24
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak az a kérdés, hogy miért talált mást?

1. Jobb pasi

2. El akart felejteni téged

...

2020. nov. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a furcsa, hogy hirtelen talált mást
2020. nov. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, ez elég furcsa. De tegnap este két órán át telefonáltunk. Elég fura feje van a csávónak, akit kérdeztem, nem jobb pasi. Én mindent megadtam neki szinte. Heti szinten vezettem 600km-t csak azért, hogy találkozzunk. Most szombaton szeretnék ismét elmenni. Csak a csávónak focimeccse lesz. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy inkább találkozik velem, vagy elmegy egy szimpla meccsre.
2020. nov. 2. 12:37
 10/12 A kérdező kommentje:
Akiket kérdeztem, mind azt mondták, hogy nem jobb*
2020. nov. 2. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!