Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon nagy szerelmi kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Freak4f kérdése:

Nagyon nagy szerelmi kapcsolatomnak vége, nagyon fájdalmas főleg ahogy látom ahogy az exem insta storykban mennyire bulizik, hogyan dobjam fel magam ha semmit se élvezek és minden elszomorít?

Figyelt kérdés

2019. dec. 8. 17:06
 1/4 A kérdező kommentje:
és amúgy 17/f
2019. dec. 8. 17:07
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. lépés: Kövesd ki instán. Nem is értem, miért nézegeted.


Próbáld meg fejben lezárni a dolgot, haverokkal/barátokkal.

2019. dec. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első kommentelővel, számomra az is fura, hogy miért nem törölted minden online oldalról, ezzel csak neked lesz rosszabb:(
2019. dec. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
véglegesen az első 3-4. hónap után már elmúlik szépen lassan. Amúgy nem tudom hány éves vagy de az animék mindenkinek segítenek. Például nézd meg a Koe no katachi-t. Romantikus de egy élő ember nem adna annyit mint az ottani szereplők érzései. Vagy kezd el játszani a Life is strange-t.Ami érzéseket kapsz az túlmutat szerintem a mostani csalódásodon.
2019. dec. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!