Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná hogy ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmagyarázná hogy ez mit jelent?

Figyelt kérdés

A barátnőm azt mondta hogy tudna mással lenni, de nem akar, mert engem szeret.

Ez mit jelent?

Én ezt így fogom fel: tudna, tehát benne van a megcsalás hajlam, és mással is el tudná képzelni. akkor legyen mással ne velem


2023. ápr. 1. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk szakítanál vele tudna mással új kapcsolatot kezdeni de nem szeretné ezt. Amúgy ezt nem kell annyira véresen komolyan venni.
2023. ápr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ezt azt jelenti hogy elég jónak tartja magát ahhoz hogy másik pasit találjon magának de nem akar mert téged szeret
2023. ápr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor legyen mással, ha annyira tudna mással is lenni
2023. ápr. 2. 02:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt úgy fognám fel, hogy esetleg van más olyan, aki már elmondta neki mit érez iránta, de ő ragaszkodik hozzád. De persze mást is jelenthet, inkább vele kéne megbeszélned.
2023. ápr. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Ez ilyen fenyegetésfélének érződik.
2023. ápr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont azt jelenti, hogy nagyon szeret. Arról van szó, hogy elég jó csajnak érzi magát, bármikor lehetne új barátja, de neki nem kell más, mert téged szeret.
2023. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Azt jelenti, ahogy a 6-os is írta, hogy lenne ki közül választania, de téged szeret. Nem kell ezen felhúzni magad, inkább örülj.
2023. ápr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!