Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem értem az embereket 🤦‍♀️ V...

Nem értem az embereket 🤦‍♀️ Valaki elmagyarázná?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Miért kezdeményez valaki beszélgetést, ha utána válaszra sem méltatja a másikat?

Miért kérdezi meg valaki a másikat mi van vele, amikor igazából nem is érdekli?


Nem panaszkodom, nem rohanom le az embereket, nem kérkedem. Szóval azt se mondhatom, hogy "túl sok" lennék.

Mégis mikor vissza kérdezek velük mi a helyzet (és velük ellentétben engem tényleg érdekelne) válaszra sem méltatnak.

Mire jó ez? 🤔


2022. dec. 6. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan aki ezt direkt csinálta, olyan egy undorító személyisége volt (illetve biztos van még, de már szerencsére nem látom kb többet). Még kb azt a választ se várta megy a "hogy vagy"-ra hogy "jól,te?"


De vannak akik pl nem képesek a szemembe nézni amikor kezelnek velem, annyira nem érdekli őket. Olyankor mindig az jut eszembe hogy mi a francnak köszönök akkor, arra nem képes hogy arra az egy pillanatra rám figyeljen, akkor le is sz.rhatnám, de akkor meg én lennék a bunkó f.sz hogy nem köszönök, nyilván.


Aki ilyen, nem azért kérdezi hogy mi van veled mert érdekli, lehet csak úgy akar tenni mintha érdekelné, vagy csak szórakozik, vagy ezt a mondatot használja köszönés, üdvözlés helyett, esze ágában nincsen egyébként veled beszélgetni.


Mire jó ez? Semmire. Aki ezt csinálja, annyira nem képes gondolkodni, hogy ennek a feleslegességét észre sem veszi, nem is mereng rajta.

2022. dec. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a kézfogásnál alap a tekintet

Én azonbal az elején szólni szoktam hogy legközelebb így ne gyere ide

2022. dec. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem hiába nem voltam az elmúlt években semmilyen közösségi oldalon fent. Most sem lennék, ha a gyermekemnek az iskolája miatt nem kellene.

Mivel "lementem a térképről" és most sem posztolok semmit, sorban találnak be a régi ismerősök, a fent említett módon.


Nem írtam volna ki a kérdést sem, de az elmúlt időszakban a nagyon sokadik, -ma egy régen nagyon közeli - ismerős játszotta ezt el, és már kezd dühíteni, hogy ekkora tahók az emberek.

2022. dec. 6. 14:34
 4/9 K.O. ***** válasza:
ezt en se ertem, sztem unatkoznak.. aztan gondolom egy masik aki erdekesebb hamarabb valaszolt mint te es inkabb azzal foglalkozik mert az erdekesebb.. ez oylasmi lehet mint amit parkapcsolatban csinalnak, van egy allando, de ott van egy talonban is, ha az allandot bebukná, akkor egybol legyen hova nyulni.. de ne legyen igazam, de mas ertelmet nem latom ennek
2022. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A talonba tartáshoz is kell egy bizonyos mértékű érdeklődést fenntartani. 😂
2022. dec. 6. 15:09
 6/9 K.O. ***** válasza:

15:09

hat igen de azt nem mindig muszaj:D

2022. dec. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 K.O. ***** válasza:
mondjuk toluk kene megkerdezni mi ez naluk, de hat nyilvan nem fognak valaszolni, zsakutca:D de erdekes nekem is hogy mi ez, valaki irjon mar aki csinalt ilyet
2022. dec. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyilván ezt nem lehet ráhúzni minden esetre, nálam sem mondanám gyakorinak, de néha van olyan, hogy tényleg beszélgetni akarok valakivel, csak közben történik valami, pl anya megkér hogy segítsek neki, vagy a macskám kiborít/lelök valamit, és mire visszaérek, már nem emlékszem hogy előtte mit csináltam. A telefonom meg folyamatosan ne zavarjanak módban van, tehát nem kapok messenger értesítéseket sem. Van hogy egy-két órára rá megnyitom a messengert, és akkor látom, hogy szerencsétlen embernek nem írtam vissza :')
2022. dec. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nők egyik kedvenc tevékenysége, én legalábbis ezt tapasztalom egy ideje.
2022. dec. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!